Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДІАГНОСТУВАННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗМІННОГО ТА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА)

КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДІАГНОСТУВАННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗМІННОГО ТА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА)

Назва:
КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДІАГНОСТУВАННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗМІННОГО ТА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,46 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кутін Василь Михайлович
УДК 621.316.1.027.5 / 7.014.7
КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДІАГНОСТУВАННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗМІННОГО ТА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
(ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА)
Спеціальність 05.09.03 - “Електротехнічні комплекси та системи”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електричних станцій і систем Вінницького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Жежеленко Ігор Володимирович, Приазовський державний технічний університет, ректор, завідувач кафедрою електропостачання промислових підприємств (м. Маріуполь) Міністерства освіти і науки України;
- доктор технічних наук, професор Родькін Дмитро Йосипович., Кременчуцький державний політехнічний університет, завідувач кафедри систем автоматичного управління і електропривода (м. Кременчук) Міністерства освіти і науки України;
- доктор технічних наук Разумний Юрій Тимофійович, професор кафедри систем електропостачання Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа - Інститут електродинаміки НАН України, відділ оптимізації систем електропостачання (м. Київ).
Захист відбудеться "_14_"_листопада_ 2002 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.080.07 в Національному гірничому університеті за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ-27, просп. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий "_11_"_жовтня__ 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
ради, докт. техн. наук, професор В.Т.Заїка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Стан і актуальність проблеми. Від надійного та економічного електропостачання суттєво залежить успішний розвиток і функціонування всього господарства України. Системи електропостачання (СЕП) промислових і агропромислових споживачів функціонально різноманітні, конструктивно складні, мають високу вартість відмов та значну автономність, тому їх відносять до складних систем. В сучасних умовах неможливо забезпечити необхідну якість СЕП без застосування на всіх стадіях їх життєвого циклу методів та засобів технічної діагностики. Особливо це стосується таких умов застосування СЕП, щоб було важливо або повністю запобігати виникнення аварійних ситуацій, або зменшити наслідки аварій, коли вони вже виникли. Значну кількість недоліків технологічного, технічного і проектного характеру можна усунути на стадії проектування, якісного виготовлення і монтажу. Але дія прихованих дефектів, несприятливих для тривалої роботи факторів, відхилень від розрахункових режимів виявляється поступово і механізм їх дії прихований, тому вирішальне значення має розробка методів діагностування і прогнозування експлуатаційних показників надійності електрообладнання, особливо електротехнічних систем з тривалим терміном використання, характеристики надійності яких можна оцінити виключно за результатами тривалої експлуатації.
Наявна система технічного обслуговування СЕП є регламентною і використовує систему діагностування, що періодично повторює діагностичні цикли, і таку, що накопичує приховані дефекти. Методологічною основою її побудови є класична теорія надійності. Використовується суто ймовірнісний підхід, а оцінки надійності достовірні в середньому для сукупності, а не окремо взятої СЕП на детермінованих умовах. Оцінки, отримані шляхом усереднення як великої кількості різних умов експлуатації СЕП, так і впливаючих факторів, неминуче приводять до суттєвих методологічних похибок теорії оцінок, і як наслідок, до великих допусків на оцінку, що робить неефективним прогнозування індивідуальної надійності СЕП. В реальних умовах процес функціонування СЕП в основному є детермінованим, параметри якого підлягають безпосередньому визначенню і не є абстрактним і усередненим на великій кількості аналогічних об’єктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: КОМБІНОВАНА СИСТЕМА ДІАГНОСТУВАННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗМІННОГО ТА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (ТЕОРІЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок