Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АУТОІМУННІ МЕХАНІЗМИ РЕТАРДАЦІЇ ПЛОДА (ПРОГНОЗУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

АУТОІМУННІ МЕХАНІЗМИ РЕТАРДАЦІЇ ПЛОДА (ПРОГНОЗУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

Назва:
АУТОІМУННІ МЕХАНІЗМИ РЕТАРДАЦІЇ ПЛОДА (ПРОГНОЗУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,39 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДЖЕЛОМАНОВА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 618.33:612.647:616-092:612.017.1[-07-084]
АУТОІМУННІ МЕХАНІЗМИ РЕТАРДАЦІЇ ПЛОДА (ПРОГНОЗУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)
14.01.01 – акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті ім.М.Горького МОЗ України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
ДЬОМІНА Тетяна Миколаївна
Донецький державний медичний університет ім.М.Горького
МОЗ України,
професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
ПисарЄва Світлана Петрівна
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідувач відділення наукових проблем невиношування вагітності
доктор медичних наук, професор
ЛЕУШ СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна установа:
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України (м.Київ), кафедра акушерства та гінекології № 3
Захист дисертації відбудеться “ 11 ” березня 2003 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050 м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050 м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 05 ” лютого 2003 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Квашніна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Ретардація плода (РП) займає важливе місце в структурі перинатальної захворюваності та смертності. Частота цієї патології складає від 8 до 20% і в останні роки має стійку тенденцію до зростання. Рівень перинатальної смертності у разі РП в 3,5 рази більше загальної перинатальної смертності (С.М.Янюта, 1999). Медична і соціальна значимість цієї проблеми становить наукові дослідження в цієї галузі в ряд найважливіших завдань сучасної фундаментальної та клінічної медицини (М.В.Медведев, 1998; М.А.Лизин, 2001; S.Moodley, 2001). РП може бути спровокована значною кількістю чинників. При цьому, важлива роль належить екстрагенітальним захворюванням інфекційної та неінфекційної природи. Одним із перспективних напрямків у вивченні етіології та патогенезу РП є дослідження в галузі імунології та імунопатології вагітності. В останні роки значний інтерес викликають повідомлення про несприятливі наслідки вагітності, причинно пов`язані з підвищеною продукцією антифосфоліпідних антитіл (АФЛА). Тому актуальним представляється вивчення патогенетичних механізмів АФЛА у патогенезі РП та розробка комплексу лікувально-профілактичних заходів для таких пацієнтів. Дослідження в цій галузі активно здійснюються як у нашій країні (Т.Н.Демина, 1999; В.М.Запорожан, Н.М.Рожковська, 2000), так і за кордоном (Г.Л.Громыко, 1997; Ж.А.Городничева, 2000; А.Д.Макацария, 2001; D.Branch, 2001) Однак, до тепер не досліджена роль АФЛА у розвитку РП, залежність між спектром цих антитіл та ступенем тяжкості РП, не з`ясовані такі питання, як критерії пролонгування вагітності, раціональні способи розродження, контроль ефективності проведеної терапії у вагітних з РП аутоімунного генезу.
З огляду на високий рівень перинатальної захворюваності та смертності дітей із РП, проблема ранньої діагностики патогенетичних підходів до профілактики та лікування з мінімальними побічними ефектами для матері та плода залишається на сьогодні актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертація виконана згідно з планом НДР кафедри акушерства, гінекології та перинатології Донецького державного медичного університету ім.М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АУТОІМУННІ МЕХАНІЗМИ РЕТАРДАЦІЇ ПЛОДА (ПРОГНОЗУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок