Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ ФОРМУВАННЯМИ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ ФОРМУВАННЯМИ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ ФОРМУВАННЯМИ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
41,75 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ШАМРАЙ Василь Олександрович
УДК 355:34 (477)
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ
ФОРМУВАННЯМИ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ:
СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ
25.00.03 – організація і управління в державних установах
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі державного управління і менеджменту Української Академії державного управління при Президентові України.
Науковий консультант: — доктор юридичних наук, професор Нижник Ніна Романівна,
Українська Академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри державного управління і менеджменту.
Офіційні опоненти: — доктор юридичних наук, професор Калюжний Ростислав Андрійович, Київський інститут внутрішніх справ, начальник кафедри державно-правових дисциплін; —
доктор військових наук, професор , заслужений діяч науки і техніки України Руснак Іван Степанович, Генеральний штаб Збройних Сил України, заступник начальника Генерального штабу з науки — начальник воєнно-наукового управління; —
доктор юридичних наук, доцент Шкарупа Віктор Костянтинович, Академія митної служби України, начальник кафедри митного і адміністративного права, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа: — Академія муніципального управління Міністерства освіти України, кафедра менеджменту, м. Київ.
Захист відбудеться "___"_________1999 р. о ___ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: 252057, м.Київ, вул. Е.Потьє, 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України за адресою: 252057, м. Київ, вул. Е. Потьє, 20.
Автореферат розісланий "___"_________1999 р.
Вчений секретар cпеціалізованої вченої ради Г.О. Опанасюк
Загальна характеристика роботи
Вступ. На етапі становлен-ня в Україні демократичного суспільства виникають нові проблеми розвитку держа-ви, що набувають особливої актуальності у зв’язку з переходом від тоталітар-них до правових відносин, формуванням реального народовладдя й ринкового госпо-дарства.
Стійкість держави, цілісність її території і недоторканість кордонів, стабільність і дієздат-ність влади служать індикаторами життєдіяльності суспільства. Найважливі-шим засобом започаткування демократичного суспільства є всебічне використання державною владою її інструменту – владних структур та інституцій, що призначені для забезпечення найкращих умов для розвитку особи, суспільства й самої держави в рамках усього арсеналу наявних можливостей. До таких структур відносяться військові формування: Служба безпеки України, внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ, Національна гвардія України, Міністерство оборони України, Прикордонні війська, війська цивільної оборони тощо.
Як свідчить історія розвитку держави, за адміністративно-командної системи захист її інтересів здійснювався раніше виключно адміністративними засобами, організація та реалізація яких було функцією директивних органів держави. У першу чергу це стосувалося військових формувань, у тому числі правоохоронних органів. Такий стан існував до недавнього часу, поки проблеми захисту національних інтересів та безпеки не вийшли на рівень основних питань молодої держави.
Отримання Україною незалежності, реформи внутріполітичного державного устрою, зміна пріоритетів у її внутрішній та зовнішній політиці, геополітичні та геостратегічні зміни в світі стали вимагати переоцінки підходів до власної безпеки.
Становлення України як незалежної, суверенної, демократичної держави диктує зміну основної функції держави – загальної стратегії безпеки. Вона передбачає: забезпечення передбачуваності, здатності приймати завчасні превентивні заходи щодо попередження та нейтралізації загроз; прогнозування та реагування на погрози має бути адекватним їх характеру та масштабам; раціональне й ефективне використання всіх сил і засо-бів для вирішення завдань безпеки, що має стати одним із головних сегментів державного управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ ФОРМУВАННЯМИ ВОЄННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок