Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПАРАЛЕЛЬНО ПРАЦЮЮЧИХ ГАЗОДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНИХ АГРЕГАТІВ

МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПАРАЛЕЛЬНО ПРАЦЮЮЧИХ ГАЗОДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНИХ АГРЕГАТІВ

Назва:
МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПАРАЛЕЛЬНО ПРАЦЮЮЧИХ ГАЗОДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНИХ АГРЕГАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,69 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДО АНЬ ТУАН
 
УДК 621.436:621.313.1
МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
ПАРАЛЕЛЬНО ПРАЦЮЮЧИХ
ГАЗОДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНИХ АГРЕГАТІВ
05.13.07 – автоматизація процесів керування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Рябенький Володимир Михайлович, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри теоретичної електротехніки та електронних систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Бойко Віталій Іванович, завідувач кафедри електроніки і автоматики Дніпродзержинського державного технічного університету, м. Дніпродзержинськ;
доктор технічних наук, професор Шарко Олександр Володимирович, професор кафедри загальної та прикладної фізики Херсонського національного технічного університету, м. Херсон.
Захист відбудеться 14 лютого 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус №3, аудиторія 320.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий 10 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Шеховцов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В порівнянні з дизелями на рідкому паливі газодизелі (ГД) забезпечують менші витрати на паливо, є можливість ефективного використання газу з різним хімічним складом, зокрема попутного. Крім того, у разі аварії системи газопостачання без втрат ефективності і потужності установки можливий повний перехід на дизельний режим роботи.
В умовах країн Південно-Східної Азії, і, зокрема, В’єтнаму, існує достатня сировинна база для виробництва палив широкого фракційного складу на нафтових і газоконденсатних родовищах “Білий тигр”, “Дракон” та інших, розташованих на континентальному шельфі Південно-Китайського моря, в районі Тонкинської затоки. Для видобутку нафти створюється велика кількість плавучих бурових установок, для яких використання газодизелів є вкрай перспективним.
Газодизель-генераторні агрегати (ГДГА), незважаючи на значні коливання обертів, а, отже, і частоти вихідної напруги, знаходять все більш широке застосування для вирішення задач резервного та автономного електропостачання. Обумовлено це, в першу чергу, їх високими техніко-економічними показниками. До теперішнього часу ГДГА використовуються як одиночні системи автономного електропостачання, проте все більш актуальними стають задачі їх паралельного застосування. Однак є ряд проблем їх паралельної роботи, які обумовлені значними коливаннями обертів ГД, що призводять до появи значних обмінних коливань потужності між генераторними агрегатами. Використання для стабілізації частоти обертання сучасних мікропроцесорних ПІД-регуляторів не вирішує проблеми і дозволяє забезпечити достатню якість стабілізації обертів лише в дуже обмеженому діапазоні потужностей. Для усунення цього явища необхідне глибше вивчення статичних властивостей і динамічних характеристик ГДГА на основі експериментальних даних, що дозволить розробити необхідні апаратно-програмні засоби для стабілізації обертів ГД, а також системи керування, що забезпечують стійкість паралельної роботи ГДГА. Це дозволить підвищити встановлені потужності ГДГА і розширити сферу їх застосування, що є актуальним народногосподарським завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова в рамках державної бюджетної теми “Підвищення якості систем керування й автоматизації промислових і суднових об’єктів електроенергетики” (тема №1637) договорами з підприємством “Дельмор” (тема №1641) та інженерним центром “КLG-ENGENERING” (тема №1812).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПАРАЛЕЛЬНО ПРАЦЮЮЧИХ ГАЗОДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНИХ АГРЕГАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок