Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДIВ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДIЯЛЬНОСТI ПIДПРИЄМСТВ НА ОСНОВI КОНТРОЛIНГУ (НА ПРИКЛАДI НАФТОПЕРЕРОБНИХ ПIДПРИЄМСТВ)

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДIВ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДIЯЛЬНОСТI ПIДПРИЄМСТВ НА ОСНОВI КОНТРОЛIНГУ (НА ПРИКЛАДI НАФТОПЕРЕРОБНИХ ПIДПРИЄМСТВ)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДIВ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДIЯЛЬНОСТI ПIДПРИЄМСТВ НА ОСНОВI КОНТРОЛIНГУ (НА ПРИКЛАДI НАФТОПЕРЕРОБНИХ ПIДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський державний економiчний унiверситет
ДЕГТЯРЬОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРIВНА
УДК 658.155.2
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДIВ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ
ДIЯЛЬНОСТI ПIДПРИЄМСТВ НА ОСНОВI КОНТРОЛIНГУ
(НА ПРИКЛАДI НАФТОПЕРЕРОБНИХ ПIДПРИЄМСТВ)
Спецiальнiсть 08.06.01 - Економiка пiдприємства i органiзацiя виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата економiчних наук
Одеса - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Новіков Валентин Маркович
Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри теорії економічних систем і економічних відносин
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кузьмін Олег Євгенович
Національний університет "Львівська політехніка" (м.Львів), завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, декан факультету економіки та менеджменту
кандидат економічних наук
Лисюк Володимир Митрофанович,
Інститут проблем ринку та еколого-економічних досліджень НАН України (м. Одеса), старший науковий співробітник відділу ринкових структур і механізмів
Провідна установа: Сумський державний університет,
кафедра економіки (м. Суми)
Захист відбудеться 14.06.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська,8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська,8.
Автореферат розісланий 13.05.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
доцент _________________ Ковальов А.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальнiсть теми дослідження. Україна знаходиться на шляху формування перехiдної економiки, створення ефективних ринкових механiзмiв, входження країни у свiтове економiчне спiвтовариство. Цей процес досить хворобливо проходить у промисловому секторi та стратегічнiй його складовiй - паливно-енергетичному комплексі. Серйознi перетворення вiтчизняних нафтопереробних пiдприємств є суттєвою необхiднiстю, що обумовлено рядом причин: їх важковаговою структурою та iнерцiйнiстю; невеликою глибиною переробки нафти українськими пiдприємствами; необхiднiстю стандартизацiї та сертифiкацiї виробництва; переходом на нову технологiчну схему та реорганiзацiю виробництва. В останнi роки реформування нафтопереробного комплексу мало не тiльки будівничий, але й руйнiвний характер. Молода українська держава не змогла забезпечити сировиною потужності своїх НПЗ. Так, рівень завантаження потужностей українських НПЗ за 1995-2001 рр. не перевищував 50% їхніх можливостей. Усвідомлюючи важливість виходу стратегічної галузі промисловості України з кризи Держнафтогазпром проводить активну роботу з реформування і реструктурізації її організаційної структури. Важливим моментом у цій діяльності є вдосконалення управління, підвищення якості контрольно-аналітичної роботи, а також збільшення ринкової активності і мобільності нафтопереробних підприємств України.
Переорієнтація вітчизняних підприємств на ринкові відносини викликає потребу в дослідженні проблем функціонування господарських систем в умовах перехідної економіки, створення ефективного інструментарію виробничо-господарської діяльності підприємств. Одним із шляхів повноцінного та ефективного входження підприємства в світову економічну систему може стати концептуальна база контролінгу, бо в її основу покладена системна інтеграція різних аспектів управління бізнес-процесами в організаційній системі.
Вивчення принципових підходів, методів і можливостей комплексної системи контролінгу в забезпеченні позитивної динаміки економічного розвитку має теоретичне і практичне значення. Предметом особливої наукової уваги та реальних практичних кроків повинні стати питання вдосконалення методів виробничо-господарської діяльності, формування сучасного, орієнтованого на ринок організаційно-економічного інструментарію з тим, щоб забезпечити передумови ефективного та довготривалого функціонування нафтопереробного підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДIВ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДIЯЛЬНОСТI ПIДПРИЄМСТВ НА ОСНОВI КОНТРОЛIНГУ (НА ПРИКЛАДI НАФТОПЕРЕРОБНИХ ПIДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок