Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАЗІ З МІРАМІСТИНОМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В УРОЛОГІЇ

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАЗІ З МІРАМІСТИНОМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В УРОЛОГІЇ

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАЗІ З МІРАМІСТИНОМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В УРОЛОГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,87 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ П.Л.ШУПИКА
Шмирьова Юлія Вікторівна
УДК: 615.454.1:615.28:615.276:616.662-007.274:66.02
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
МАЗІ З МІРАМІСТИНОМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ
В УРОЛОГІЇ
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислової фармації Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: | доктор фармацевтичних наук, професор
ЧУЄШОВ ВЛАДИСЛАВ ІВАНОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри промислової фармації
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
КОРИТНЮК РАЇСА СЕРГІЇВНА
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика,
завідувач кафедри технології ліків та клінічної фармації
кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
КОЗЛОВА НЕЛЛІ ГЕОРГІЇВНА
ДП “Державний науковий центр лікарських засобів” МОЗ та НАН України,
завідувач сектором супозиторних лікарських форм
Провідна установа: | Запорізький державний медичний університет
МОЗ України, кафедра технології ліків, м. Запоріжжя
Захист відбудеться “_17_” __травня___ 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_12__” __квітня__ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з актуальних проблем у сучасній урологічній практиці є фімоз. При обстеженні дітей з метою виявлення набутих захворювань і вад розвитку чоловічих статевих органів і сечовивідного каналу встановлено, що фімоз посідає друге місце поміж захворювань статевих органів. Серед дорослого населення фімоз виявляється у 2 – 3% чоловіків. Фімоз є причиною виникнення інфекцій сечовивідних шляхів; це захворювання може призвести до утворення гриж живота, випадіння прямої кишки, сприяє виникненню онкологічних захворювань статевого члена. Фімоз часто виникає у чоловіків, хворих на цукровий діабет і може бути однією з ознак цього захворювання. Більшість новонароджених хлопчиків (96%) має фізіологічний фімоз, який, за умов нормального розвитку, спонтанно проходить у трирічному віці. Недотримання особистої гігієни, розвиток баланопоститу, пошкодження крайньої плоті у дітей раннього віку можуть викликати набутий фімоз.
Найбільша захворюваність спостерігається у віковій групі до 30 років за рахунок уродженої патології, баланопоститу, парафімозу. Крім того, зростання захворюваності виникає після 60 років на фоні цукрового діабету.
У країнах Західної Європи місцеве лікування протизапальними мазями є поширеним напрямком терапії фімозу. Водночас, в асортименті мяких лікарських засобів (МЛЗ) вітчизняних виробників немає жодного для терапії цього захворювання. Протизапальні мазі, що випускаються в Україні, за своєю ефективністю та безпечністю не задовольняють вимоги лікарів та пацієнтів щодо лікування цієї патології, що зумовлено складом як лікарських, так i допоміжних речовин.
Таким чином, наведені дані обумовлюють актуальність і перспективність створення нових високоефективних лікарських препаратів для лікування фімозу та його ускладнень, які відповідають вимогам сучасної урології.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету (“Хімічний синтез, виділення та аналіз нових фармакологічно активних речовин, встановлення зв’язку “структура – дія”, створення нових лікарських препаратів”, № державної реєстрації 0198U007011) та проблемної комісії “Фармація” МОЗ та АМН України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАЗІ З МІРАМІСТИНОМ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В УРОЛОГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок