Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методика визначення оптимального періоду проведення технічного обслуговування повітряних суден вітчизняного виробництва

Методика визначення оптимального періоду проведення технічного обслуговування повітряних суден вітчизняного виробництва

Назва:
Методика визначення оптимального періоду проведення технічного обслуговування повітряних суден вітчизняного виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
В другому розділівикладена математична модель стратегії технічного
обслуговування і ремонту за станом з контролем параметрів авіаційного
радіоелектроного обладнання (РЕО), що вплває на безпеку польотів


Національний авіаційний університет
Ткаліч Олег Петрович
УДК 629.735.083.02/06(043.3)
Методика визначення оптимального
періоду проведення технічного
обслуговування повітряних суден
вітчизняного виробництва
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів
транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Климчук Володимир Павлович,
Національний авіаційний університет, доцент кафедри телекомунікаційних систем
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Соломенцев Олександр Васильович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Костановський Валерій Вікторович,
Центральний науково-дослідний інститут управління та навігації, начальник науково-дослідного сектору управління і контролю якості, надійності та сертифікації
Провідна установа: | Авіаційний науково-технічний комплекс ім. О. К. Антонова Міністерства промислової
політики України, м. Київ
Захист відбудеться “06” грудня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради – Д 26.062.03 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розіслано “06” листопада 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доц., с.н.с. Павлова С.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Введення в експлуатацію вітчизняних повітряних суден (ПС) нового покоління потребує раціональних підходів до побудови системи технічного обслуговування і ремонту (ТО і Р). При забезпеченні високого рівня безпеки та регулярності польотів у сучасних ринкових умовах будь-яка авіакомпанія за основну мету ставить перед собою максимізацію прибутку від авіаперевезень і, як наслідок, зниження їх собівартості, зокрема, за рахунок зменшення витрат на проведення технічного обслуговування (ТО) ПС [1].
Як показує досвід експлуатації, витрати на ТО складають 25-30 відсотків від прямих експлуатаційних витрат, які несе авіакомпанія, а за період всього життєвого циклу ці витрати можуть перевищувати вартість нового ПС. Однією з важливих задач, рішення якої дозволить значно змінити собівартість авіаперевезень [2], є оптимізація процедур ТО бортового радіоелектронного обладнання (БРЕО) з метою зменшення витрат на обслуговування і збільшення тривалості часу між плановими ТО. Удосконалення процесів ТО і Р БРЕО на теперішній час в умовах України є одним із пріоритетних завдань для цивільної авіації, а роботи, пов’язані з оптимізацією ТО БРЕО, – важливими, актуальними, та становлять більший практичний інтерес з боку розробників та експлуатантів ПС.
При розробці та комплектації ПС перед конструкторами стоїть проблема вибору радіоелектронного комплексу з урахуванням особливостей розвитку електронної галузі в країні, тому на деяких типах літаків стоїть різнотипне обладнання, а саме з аналоговим та цифровим способом обміну даних між системами. Це, в свою чергу, ускладнює роботу експлуатантів, пов’язану з визначенням періодичності та обсягу робіт із ТО і Р. Виходячи з цього, існує важлива науково-технічна проблема, пов’язана з розробкою нових підходів та методів оптимізації проведення процедур ТО і Р з урахуванням особливості аналового та цифрового обміну інформацією між системами. Цій тематиці присвячено певну кількість теоретичних робіт, але деякі питання розглянуто недостатньо глибоко, а саме комплекс питань, які пов’язані з оптимізацією проведення ТО для різнотипного обладнання встановленого на борт ПС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методика визначення оптимального періоду проведення технічного обслуговування повітряних суден вітчизняного виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок