Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ інвестиційної діяльності ПІДПРИЄМСТВа з врахуванням ризику

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ інвестиційної діяльності ПІДПРИЄМСТВа з врахуванням ризику

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ інвестиційної діяльності ПІДПРИЄМСТВа з врахуванням ризику
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,93 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Львівський національний університет імені Івана Франка
Паславська Ірина Мирославівна
УДК 658.1:330.322:519
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
інвестиційної діяльності ПІДПРИЄМСТВа
з врахуванням ризику
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Вовк Володимир Михайлович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної кібернетики.

Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ситник Віктор Федорович,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформаційних систем в економіці;
кандидат економічних наук, доцент
Фещур Роман Васильович,
Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра економічної кібернетики.
Захист відбудеться “ 11_ ” січня_ 2005 р. о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79008, м. Львів, просп. Свободи, , ауд. ).
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий “ _10 ” __грудня__ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М.Панчишин
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Перехід до ринкових умов господарювання зумовив докорінні зміни у всіх сферах економічної діяльності в Україні. Починаючи з 1991 року українські підприємства були змушені переходити на нові принципи діяльності, що в свою чергу призвело до появи багатьох проблем і зумовило необхідність теоретичного аналізу базових категорії ринкових відносин, без яких неможливе створення та функціонування адекватних ринкових механізмів, до яких належить і механізм здійснення інвестиційної діяльності.
Інвестиції є важливим фактором економічного розвитку, а інвестиційна політика підприємств - центральною ланкою загальнодержавної економічної політики. Ефективне управління інвестиційною діяльністю є важливим методом вирішення виробничих, соціальних та науково-технологічних проблем. Від нього залежить сучасний рівень та потенційна динаміка зростання матеріального, фінансового та людського капіталів. Особливого значення набуває застосування науково обгрунтованих методів управління інвестиціями в умовах високого ступеня невизначеності, слабо прогнозованих змін, недосконалої законодавчої бази, дефіциту ресурсів та появи нових форм господарювання.
Сучасна наука розробила досить різноманітний економіко-математичний інструментарій оптимізації інвестиційної діяльності підприємств. У досліджені цих проблем вагомим є внесок вітчизняних вчених А.А.Алексєєва, В.В.Вітлінського, В.М.Вовка, В.В.Гнатушенка, Н.І.Костіної, Ю.Г.Лисенка, А.В.Мертенса, І.В.Огірка, О.С.Олексюка, В.М.Порохні, В.Ф.Ситника, О.І.Ястремського та ін., а також зарубіжних вчених Є.Ф.Брігхема, С.В.Валдайцева, Дж.Ван Хорна, М.В.Грачової, В.В.Ковальова, І.Я.Лукасевича та ін..
Однак вивчення та аналіз опублікованих за даною пробле-мою праць дали змогу зробити висновок про те, що основна увага приділялася аналізу фінансових інвестицій. Проблеми формування концептуальних методичних підходів до вирішення такої складної задачі, як планування та оцінка ефективності інвестиційної діяльності підприємства у ринкових умовах, потребують подальшого вдосконалення як у науко-вому, так і в організаційно-практичному аспекті.
Об'єктивна необхідність поглиблення теоретичних досліджень і методологічних підходів для вдосконалення механізмів фінансо-вого забезпечення діяльності, планування, розроблення і впровадження нових форм та інструментів оцінки й управління інвестиційними проектами, формування ефективного інвестиційного портфеля підприємства та фінансово-інвестиційної програми зумовлюють актуальність теми дисертації та її значення для розвитку сучасних економічних процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ інвестиційної діяльності ПІДПРИЄМСТВа з врахуванням ризику

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок