Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН

Назва:
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,96 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИ
РА ВИННИЧЕНКА


КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА
ЛЕБЕДИК Ігор Валерійович
УДК 371.124
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ
ДО ПРОФЕСІЙНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
Радул Валерій Вікторович,
Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
завідуючий кафедрою педагогіки;
Офіційні опоненти доктор педагогічних наук, професор,
Цокур Ольга Степанівна,
Одеський національний університет
ім. І.І. Мечникова, завідуюча
кафедрою педагогіки;
кандидат педагогічних наук, доцент,
Ярова Лариса Олегівна,
Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
доцент кафедри перекладу.
 
Захист відбудеться “20” грудня 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23. 053. 02 в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “16” листопада 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Я. Довга


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Сучасні трансформаційні процеси, що відбуваються в усіх сферах життєдіяльності суспільства, вимагають відповідних коректив щодо підготовки вчительських кадрів.
Сьогодні в проблемне поле обговорення потрапляють чи не всі основні характеристики процесів навчання і виховання: формування особистості (в світлі соціально значущих властивостей і якостей), зміст теоретичної і практичної підготовки школярів та майбутніх фахівців, шляхи і засоби мотивації навчально-пізнавальної активності тощо. При цьому традиційні проблеми одержали нові імпульси розвитку, а головне – нові повороти, нові грані в самій постановці цих проблем і далі – в пошуку ефективних шляхів їх вирішення. На соціально-педагогічному й практико-прикладному рівнях ставляться питання про розширення освітнього простору (його структуру, зміст, організаційні форми), про принципову перебудову педагогічних процесів на основах гуманізації і гуманітаризації. Початковим пунктом, своєрідною точкою відліку є проблема особи вихованця як людини самостійної, вільної, що відповідально визначає свій життєвий, зокрема, професійний шлях.
В умовах сьогодення актуальність проблеми самореалізації особистості зростає у зв’язку з такими особливостями нашого суспільства, як нестабільність, невизначеність, що характеризують практично всі сфери життя людини. У цих об’єктивних обставинах стає важливою проблема суб’єктивного вибору особистості. Новітні структурно-змістовні зміни сучасності ставлять людину перед необхідністю індивідуального вирішення складних питань, що характеризуються пошуком себе, з визначенням своїх можливостей і бажань, свого місця у світі, тобто питань, що безпосередньо визначають самореалізацію, з формуванням потреби у ній, з умінням бачити, знаходити, створювати умови, які сприятимуть переходу потреби у самореалізації з потенційної в актуальну, з пошуком простору для вияву самореалізації.
Відповідно до цього ставиться і проблема формування особистості вчителя, який постає не як виконавець інституційних, адміністративних і методичних розпоряджень та рекомендацій, а як професіонал, готовий і здатний світоглядно і в програмно-науковому відношенні в педагогічних цілях виходити за межі програмних вимог і проявляти себе більш універсально, як цілісна особистість та впливати на вихованців через своєрідність своєї індивідуальності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок