Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В УПРАВЛІННІ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В УПРАВЛІННІ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В УПРАВЛІННІ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,29 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шляхов Євген Володимирович
УДК 657.471:664.6
ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В УПРАВЛІННІ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет,
Завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Одеського державного економічного університету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кузьмінський Юрій Анатолійович,
Київський національний економічний університет,
Завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Київського національного економічного університету
кандидат економічних наук, доцент
Куцик Петро Олексійович,
Львівська комерційна академія,
Перший проректор Львівської комерційної академії
Захист відбудеться “13” грудня 2007р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.055.01 в Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м.Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м.Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий 12 листопада 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.І. Ковальов


Актуальність теми дослідження. Вирішити існуючу проблему ефективного розвитку хлібопекарних підприємств неможливо без удосконалення, насамперед, системи управління формуванням витрат і собівартості продукції, тому що рівень конкурентоспроможності продукції та загальні результати господарської діяльності багато в чому залежать від рівня витрат.
Прийняття в Україні національних стандартів бухгалтерського обліку стало початком роботи з адаптації його до міжнародних принципів та правил. Однак це доволі складна проблема, розв’язання якої потребує виваженості та обґрунтованості радикальних змін існуючої облікової практики.
Історично змінювались погляди на сутність витрат як економічної категорії, змінюються вони і досі. Адже, до недалекого минулого в Україні була чітко організована система обліку витрат, орієнтована на централізоване управління економікою з боку держави. За таких умов багато специфічної інформації про витрати конкретних підприємств не використовувалось, через це, навіть, прогресивні розробки науковців в царині управління підприємством та налагодження обліку витрат на практиці не знаходили застосування.
Реформування обліку внесло в неї певні позитивні зміни, проте організація і методика обліку витрат і калькулювання собівартості продукції, що застосовується на хлібопекарних підприємствах відносно чинних стандартів не в повній мірі відповідає сучасним вимогам системи управління. Актуальні такі, пов’язані з ним проблеми: недоліки організаційної структури управління, складність методів оцінки матеріальних витрат, недосконалість форм первинної документації, використання в плануванні та обліку неадекватної номенклатури статей непрямих витрат та визначення бази їх розподілу між місцями виникнення витрат і центрами відповідальності; недостатня обґрунтованість методів обліку витрат і калькулювання собівартості продукції; використання застарілих методик аналізу витрат під час планування і прогнозування.
Існування різних методик калькулювання не передбачає обрання пріоритетного варіанту, пристосованого до специфіки організації виробництва на вітчизняних хлібопекарних підприємствах. Недостатньо уваги приділяється питанням інтеграції обліку з функціями планування, контролю, аналізу в управлінні формуванням витрат і його автоматизації, хоча він є однією з найскладніших та найвідповідальніших ділянок економіки хлібопекарного виробництва.
Отже, необхідність розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку теорії організації й методики бухгалтерського обліку витрат і калькулювання собівартості продукції на хлібопекарних підприємствах, які б відповідали сучасним умовам господарювання та вимогам системи управління, обумовила вибір теми дисертаційної роботи, мету, завдання і головні напрямки дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ В УПРАВЛІННІ ХЛІБОПЕКАРНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок