Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ТА ОБСЯГІВ БУДІВЕЛЬНО – МОНТАЖНИХ РОБІТ (на матеріалах закритого акціонерного товариства “Криворіжаглобуд”)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ТА ОБСЯГІВ БУДІВЕЛЬНО – МОНТАЖНИХ РОБІТ (на матеріалах закритого акціонерного товариства “Криворіжаглобуд”)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ТА ОБСЯГІВ БУДІВЕЛЬНО – МОНТАЖНИХ РОБІТ (на матеріалах закритого акціонерного товариства “Криворіжаглобуд”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ОСМЯТЧЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 657.471
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ТА ОБСЯГІВ БУДІВЕЛЬНО – МОНТАЖНИХ РОБІТ
(на матеріалах закритого акціонерного товариства “Криворіжаглобуд”)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис Робота виконана на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
КУЖЕЛЬНИЙ Микола Васильович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
НАПАДОВСЬКА Любов Василівна,
Київський національний торговельно–економічний
університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку;
 
кандидат економічних наук, доцент
КОЦУПАТРИЙ Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК,
декан факультету економіки АПК
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “19” червня 2006 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “19” травня 2006 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор А.М. Герасимович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Конкуренція і ризик у новій системі господарювання неминучі, а тому їм повинна протидіяти ефективна організація внутрішнього управління підприємством.
В умовах ринкових відносин результати роботи кожного підприємства значною мірою залежать від системи управління, яка забезпечує економічну самостійність підприємства, його конкурентоспроможність та стійке фінансове становище на ринку.
Ефективність управлінських рішень має пряму залежність від об’єктивності, достовірності та повноти отриманої обліково – аналітичної інформації. В сучасних умовах діяльності будівельних підприємств практика обліку не завжди відповідає вимогам внутрішніх користувачів.
Методика обліку і контролю витрат, яку застосовують на підприємствах будівельної галузі, потребує удосконалення відповідно до П(С)БО та поставлених вимог. Серед численних проблем можна виділити такі: вибір методів обліку та контролю витрат; організація обліку витрат за центрами виникнення та відповідальності; недосконалість первинної облікової інформації для прийняття управлінських рішень.
Вирішення цих питань потребує оновлення організації і методики обліку і контролю, системи отримання оперативної інформації про виробничі витрати шляхом використання ЕОМ, адже їх стан має суттєвий вплив на результати діяльності підприємства.
У розробку методологічних питань обліку і контролю витрат та обсягів будівельно-монтажних робіт зробили суттєвий внесок вітчизняні та зарубіжні учені-економісти: Бабіч В.В., Бариленко В.І., Баширов А.А., Білуха М.Т., Волков Н.Г., Герасимович А.М., Давидюк Т.В., Дмитрук В.М., Дружинін А.В., Деркач Д.І., Дьячков М.Ф., Друрі К., Додж Р., Джон К.Шанк., Журко В.Ф., Кужельний М.В., Ковтарєва Я.В., Литвин Б.М., Малюга Н.М., Матвєєва Т.І., Монахов М.І., Наринський О.С., Нідлз Б., Осипчук В.М., Пушкар М.С., Рябікін В.І., Скопенко А.Ю., Смєхов В.М., та інші.
Аналіз результатів досліджень учених-економістів свідчить, що теоретичні та практичні розробки з питань обліку і контролю витрат та обсягів будівельно-монтажних робіт відображають ґрунтовне розуміння проблем, пов’язаних із трансформацією вітчизняної системи обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ТА ОБСЯГІВ БУДІВЕЛЬНО – МОНТАЖНИХ РОБІТ (на матеріалах закритого акціонерного товариства “Криворіжаглобуд”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок