Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Назва:
ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,06 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МІЖНАРОДНОЇ БЕЗПЕКИ
ПЛАТОНОВ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 351.756+314.74/.748] (477) (043.3)
ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Спеціальність 21.01.01 - основи національної безпеки держави (політичні науки)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному інституті проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
академік НАН України
Пирожков Сергій Іванович,
директор Національного інституту проблем міжнародної безпеки при
Раді національної безпеки і оборони України.
Офіційні опоненти: доктор політичних наук,
Перепелиця Григорій Миколайович,
професор кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченко;
доктор наук з державного управління,
Малиновська Олена Анатоліївна,
завідувач відділу соціально-економічної та демографічної безпеки Національного інституту проблем міжнародної безпеки при
Раді національної безпеки і оборони України.
Провідна установа: Національна академія Служби безпеки України, м. Київ.
Захист відбудеться “09” листопада 2006 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради СРД 26.723.01 при Національному інституті проблем міжнародної безпеки при РНБО України за адресою: 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБО України за адресою: 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/7.
Автореферат розісланий “06” жовтня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор філософських наук Шевченко О.К.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. В умовах сформованої в світі геополітичної ситуації незмінно зростають обсяги нелегальної міграції. Через географічне розташування Україна перебуває в центрі міграційних потоків, по суті відіграючи роль транзитної зони на шляху до країн Західної Європи. Механізми утворення транзитних потоків нелегальної міграції постійно вдосконалюються. В цьому аспекті нелегальна міграція стає однією з головних загроз національній безпеці України.
Протидія нелегальній міграції прямо пов'язана з забезпеченням національної безпеки держави. Відповідно до статті 7 Закону України “Про основи національної безпеки України” у сфері державної безпеки на сучасному етапі серед основних реальних та потенційних загроз національній безпеці України, стабільності в суспільстві визначається нелегальна міграція.
Для забезпечення національної безпеки України є необхідним вжиття більш ефективних заходів протидії нелегальній міграції та створення збалансованого державного механізму регулювання міграційних процесів. Важливо визначити пріоритетні напрямки та завдання, завдання взаємодії між державними органами щодо комплексної протидії нелегальній міграції та шляхи усунення умов, які сприяють її поширенню.
Проблема нелегальна міграція завжди привертала увагу громадськості та науковців. Для вивчення цієї проблематики велике значення мають фундаментальні наукові праці, опубліковані у радянський період, зокрема, Л.Рибаковського, Ж.Зайончковської, О.Хомри, В.Переведенцева, А.Топіліна, І.Занданова, І.Матліна та ін. У країнах СНД та Балтії найбільш систематизовані та комплексні дослідження нелегальної міграції за демографічними, соціологічними та юридичними напрямами здійснюються в Російській Федерації, Латвії, Литві та Естонії такими вченими, як: В.Айрапетов, А.Вишневський, Г.Вітковська, Л.Дробіжева, Ж.Зайончковська, А.Здравомислов, Ю.Іванов, В.Іноземцев, Ю.Колосов, В.Тішков, І.Цапенко та ін. Їхні дослідження містять цінний теоретичний і фактичний матеріал стосовно нелегальної міграції та міграційних процесів взагалі.
Важливу складову наукової літератури з проблеми становлять роботи вітчизняних вчених: юристів, економістів, соціологів, демографів, політологів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок