Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНОК ПОЛОГИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ОБОЛОНОК В НЕЛІНІЙНІЙ ПОСТАНОВЦІ З УРАХУВАННЯМ ПОЧАТКОВИХ НЕДОСКОНАЛОСТЕЙ

РОЗРАХУНОК ПОЛОГИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ОБОЛОНОК В НЕЛІНІЙНІЙ ПОСТАНОВЦІ З УРАХУВАННЯМ ПОЧАТКОВИХ НЕДОСКОНАЛОСТЕЙ

Назва:
РОЗРАХУНОК ПОЛОГИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ОБОЛОНОК В НЕЛІНІЙНІЙ ПОСТАНОВЦІ З УРАХУВАННЯМ ПОЧАТКОВИХ НЕДОСКОНАЛОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,37 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
КОЛОМІЙЧУК ГРИГОРІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 624.074.4.012.45
РОЗРАХУНОК ПОЛОГИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ОБОЛОНОК В НЕЛІНІЙНІЙ ПОСТАНОВЦІ З УРАХУВАННЯМ
ПОЧАТКОВИХ НЕДОСКОНАЛОСТЕЙ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА — 2004
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА), Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник– | кандидат технічних наук, доцент КОБРИНЕЦЬ Валентин Михайлович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри будівельної механіки.
Офіційні опоненти:– | доктор технічних наук, професор КЛОВАНІЧ Сергій Федорович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри інженерних споруд та водних досліджень;–
кандидат технічних наук, доцент БОГЗА Володимир Григорович, Миколаївський державний аграрний університет, доцент кафедри вищої та прикладної математики.
Провідна установа:– | Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій та мостів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться 20 квітня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 при Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ОДАБА за адресою: 65029,
м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий 16 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Макарова С.С.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетонні оболонки в зв’язку з їх високими експлуатаційними та економічними показниками знаходять все більш широке застосування в різних галузях будівництва.
Необхідність знання достовірної картини напружено-деформованого стану в стадіях, близьких до руйнування або втрати стійкості, коли виявляється вплив геометричної та фізичної нелінійності, робить важливою задачу створення і безперервного удосконалення методики розрахунку.
Зокрема, в діючому “Керівництві по проектуванню залізобетонних просторових конструкцій покрить і перекрить” зазначено, що при розрахунку стійкості оболонок більш правильно орієнтуватися на верхні критичні навантаження, а конкретні рекомендації надані стосовно до нижніх критичних навантажень, причому останні визначаються без урахування впливу початкових недосконалостей.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідних робіт кафедри будівельної механіки: “Удосконалення методів розрахунку довготривалої деформативності, стійкості та несучої здатності споруд з урахуванням впливу оточуючого середовища” на 2001 – 2005 рр. та входить до “Переліку пріоритетних напрямків експертної ради з будівництва Міністерства освіти та науки України”.
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є удосконалення розрахунків залізобетонних пологих оболонок за рахунок обліку початкових недосконалостей серединної поверхні та дійсної картини поведінки матеріалу конструкції при навантаженні.
Для досягнення мети були визначені наступні задачі:
? дослідити поведінку оболонок з початковими недосконалостями форми при навантаженні на експериментальних моделях з літературних джерел;
? скласти розрахункову систему алгебраїчних рівнянь несиметричного деформування пологих оболонок з недосконалостями форми;
? дослідити вплив початкових недосконалостей на несиметричне деформування пологих оболонок покриття;
? скласти розрахункову систему алгебраїчних рівнянь недосконалих залізобетонних пологих оболонок в загальному випадку анізотропії та складного напруженого стану з урахуванням тріщиноутворення;
? розробити програмний комплекс по розрахунку пологих залізобетонних оболонок з обліком процесу тріщиноутворення;
? виявити невигідні недосконалості форми найбільш зменшуючі критичне навантаження при розрахунку пологих оболонок;
? дослідити поведінку залізобетонних пологих оболонок з невигідними обмеженими вм’ятинами форми;
? розробити практичні рекомендації по розрахунку пологих залізобетонних оболонок з обліком початкових недосконалостей форми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРАХУНОК ПОЛОГИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ОБОЛОНОК В НЕЛІНІЙНІЙ ПОСТАНОВЦІ З УРАХУВАННЯМ ПОЧАТКОВИХ НЕДОСКОНАЛОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок