Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> продуктивність пажитнице-кострицевого гібриду залежно від ТЕХНОЛОГічних прийомів його вирощування в умовах західного Лісостепу

продуктивність пажитнице-кострицевого гібриду залежно від ТЕХНОЛОГічних прийомів його вирощування в умовах західного Лісостепу

Назва:
продуктивність пажитнице-кострицевого гібриду залежно від ТЕХНОЛОГічних прийомів його вирощування в умовах західного Лісостепу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,98 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ КОРМІВ
УДК 631.527.5:633.25
СМЕТАНА
Сергій Іванович
продуктивність пажитнице-кострицевого гібриду
залежно від ТЕХНОЛОГічних прийомів його вирощування
в умовах західного Лісостепу
06.01.12 – кормовиробництво і луківництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Вінниця 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті землеробства і тваринництва західного регіону Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор
МАЩАК Ярослав Іванович, Інститут землеробства і тваринництва
західного регіону УААН, головний науковий співробітник лабораторії
кормовиробництва
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
ПІДПАЛИЙ Іван Федорович,
Вінницький державний аграрний університет,
завідувач кафедри кормовиробництва
доктор сільськогосподарських наук, професор
КУРГАК Володимир Григорович,
Інститут землеробства УААН,
завідувач лабораторії луківництва
Провідна установа: Львівський державний аграрний університет,
Мінагрополітики України
Захист відбудеться „22” червня 2006 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.854.01 при Вінницькому державному аграрному університеті і Інституту кормів УААН за адресою: 21008, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Сонячна, 3.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного аграрного університету за адресою: 21008, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Сонячна, 3.
Автореферат розіслано „18” травня 200 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук П.В. Материнський
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Збільшення виробництва і покращення якості тваринницької продукції залежить від кормової бази, стан якої відстає від потреб тваринництва і стримує його розвиток. Для успішного виконання збільшення виробництва кормів необхідна інтенсифікація польового і лучного кормовиробництва (поліпшення кормових угідь, створення культурних пасовищ та сінокосів, а також дальший розвиток травосіяння).
Для створення сіяних пасовищ і сіножатей, поліпшення природних кормових угідь та посіву трав у польовому кормовиробництві потрібно використовувати кращі види багаторічних бобових і злакових трав, які б забезпечували високу врожайність зелених кормів, сіна і насіння.
Важливим завданням кормовиробництва є виробництво високоякісних кормів багатих на білки, незамінні амінокислоти, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини і мікроелементи.
Багаторічні трави є джерелом кормового білка в зимових раціонах великої рогатої худоби, це зокрема сіно та сінаж. У кормових раціонах тварин не вистачає майже 11,8 млн.т, білка внаслідок чого недобирається щорічно біля 20-25 відсотків продукції тваринництва (Бабич А.О.). Для підвищення продуктивності кормових угідь у Львівській області необхідно щорічно проводити корінне поліпшення на площі 35-40 тис.га, в т.ч. близько 20 тис. га продуктивних сіножатей (Мащак Я.І.). Для збагачення білком кормових раціонів та підвищення продуктивності сіножатей і пасовищ необхідно розширювати посіви пажитнице-кострицевого гібриду в польових умовах і тим самим збільшити його питому вагу в окультурених травостоях. Найвищі врожаї зеленої маси та сіна забезпечують посіви пажитнице-кострицевого гібриду як у одновидовому посіві, так і в сумішках. Але нестача насіння потрібних видів трав є головним гальмом у проведенні цих заходів. Тому, в першу чергу, треба збільшити виробництво насіння багаторічних трав для повного задоволення ним потреб фермерських і колективних сільськогосподарських господарств , які спеціалізуються на утриманні великої рогатої худоби.
Актуальність теми. Виникає необхідність удосконалення існуючих і розробки нових ефективних технологій стосовно різних екологічних умов, біологічних особливостей сорту для одержання високої продуктивності при раціональному його удобренні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: продуктивність пажитнице-кострицевого гібриду залежно від ТЕХНОЛОГічних прийомів його вирощування в умовах західного Лісостепу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок