Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ОПТОВОГО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ОПТОВОГО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ОПТОВОГО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,94 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
БАТИГІНА Олена Михайлівна
УДК 349.42
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ОПТОВОГО РИНКУ
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.06 – земельне право; аграрне право;
екологічне право; природоресурсне право
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аграрного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Статівка Анатолій Миколайович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, професор кафедри аграрного права.
Офіційні опоненти:–
доктор юридичних наук, професор Бобкова Антоніна Григорівна, Донецький національний університет, завідувач кафедри господарського права; –
кандидат юридичних наук Панькова Лілія Олександрівна, Національний аграрний університет, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В.З. Янчука.
Провідна установа: Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, відділ проблем аграрного, земельного та екологічного права, м. Київ.
Захист відбудеться 25 квітня 2007 р. о 10.00. годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .086.04 в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юри-дичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розісланий 23 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.В. Спасибо-Фатєєва
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблеми організаційно-правового забезпечення функціонування оптового ринку сільськогосподарської продукції в Україні набули особливої актуальності у зв’язку з необхідністю формування прозорого та належно врегульованого оптового ринку сільськогосподарської продукції з урахуванням інтересів аграрного товаровиробника і такої обов’язкової умови, як забезпечення розвитку ринкових відносин в аграрному секторі. Правова невизначеність та слабка організація оптового ринку сільськогосподарської продукції призводить до зростання кількості недобросовісних посередників. Нагальною потребою стало вдосконалення нормативно-правового регулювання оптового ринку сільськогосподарської продукції на основі залучення сільськогосподарських товаровиробників до участі в організції та діяльності такого ринку, створення його багаторівневої інфраструктури, а також урегулювання діяльності його організаторів (оптового продовольчого ринку, агробірж, агроторгових домів, аукціонів живої худоби та птиці, сільськогосподарських виставок, ярмарків тощо). Також необхідно виходити з того, що основна мета удосконалення правового регулювання оптового ринку сільськогосподарської продукції – це підвищення ефективності аграрного виробництва сільськогосподарських підприємств за рахунок структурованої системи товарообміну за участю організаторів, продавців і покупців на оптовому ринку.
Незважаючи на те, що останнім часом прийнято низку нормативних актів, які покликані врегульовувати відносини у сфері оптового ринку сільськогосподарської продукції, багато проблем його правового регулювання всебічно не проаналізовані, а отже, залишаються нерозкритими чи спірними. Саме наведені обставини й зумовили актуальність теми дисертаційного дослідження та визначили її вибір.
Теоретичною базою дисертаційного дослідження стали праці представників вітчизняної і зарубіжної науки різних історичних періодів у галузі теорії держави і права, аграрного, цивільного, господарського права та інших юридичних наук. Зокрема, йдеться про праці С.С. Алексєєва, В.І. Андрейцева, З.С. Бєляєвої, Г.Ю. Бистрова, Ц.В. Бичкової, А.Г. Бобкової, О.М. Васильченко, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ОПТОВОГО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок