Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИШНЕКОВОГО АПАРАТУ РІЗАННЯДЛЯ ЗБОРУ НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИШНЕКОВОГО АПАРАТУ РІЗАННЯДЛЯ ЗБОРУ НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИШНЕКОВОГО АПАРАТУ РІЗАННЯДЛЯ ЗБОРУ НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,30 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
іНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
АЮБОВ Абдулмелік Мухтарович
УДК 631.354.022
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ
ШНЕКОВОГО АПАРАТУ РІЗАННЯ
ДЛЯ ЗБОРУ НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: академік УААН і РАСГН,
доктор технічних наук, професор
Погорілий Леонід Володимирович,
Науково-виробниче об'єднання “
Сільгоспмашсистема”,
Генеральний директор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шабанов Петро Антонович,
Кримський державний аграрний
університет, професор кафедри
кандидат технічних наук,
Коваль Сергій Миколайович,
Український науково-дослідний
інститут по прогнозуванню і
випробуванню техніки і технологій,
заступник директора
Провідна установа: Дніпропетровський державний
аграрний університет
Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться “14” березня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д27.358.01 при Інституті механізації та електрифікації сільського господарства УААН за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р - он, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту механізації та електрифікації сільського господарства УААН за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р - он, смт. Глеваха, вул. Вокзальная, 11
Автореферат розісланий “12” лютого 2002 г.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Гуков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми.
Нині у світовому сільськогосподарському виробництві усе більшого поширення набуває збирання зернових культур методом очосу рослин на корені.
Однак, перший досвід практичної реалізації цієї технології показав, що, поряд з безсумнівними позитивними якостями, їй притаманна і низка певних недоліків. Так, наприклад, у процесі збирання новим методом ходова система використовуваного комбайна залишає на полі глибокі сліди з повністю прим'ятими в них рослинами. Оскільки надалі, як показує практика, їх практично неможливо підібрати, то, крім істотних втрат соломи (до 30%), це ще приводить і до виникнення значних труднощів при наступному основному обробітку ґрунту.
Вказаний недолік можна цілком усунути, якщо одночасно з очосом рослин злакових культур здійснювати різання стебел з наступним укладанням їх у валок, або подрібненням і навантаженням у транспортний засіб.
Нині відомо кілька варіантів рішення цієї задачі, кожному з яких притаманний той чи інший істотний недолік, а саме: складність кінематичного приводу робочих органів; збільшення габаритних розмірів пристрою; ріст енерго-, матеріало- і металоємкості; підвищена активність впливу робочих органів на зрізувану масу, що приводить до підвищених її втрат тощо.
Одним з найбільш перспективних шляхів вирішення вказаної проблеми є, на наш погляд, застосування в складі збирального агрегату шнекового апарату, який одночасно з різанням, здійснює і формування валка. Простота його конструкції та достатня технологічна надійність в експлуатації дозволять знизити втрати соломи не менше, ніж на 25...30%.
У зв'язку з вищевикладеним, питання розробки методики вибору оптимальних значин конструктивних і кінематичних параметрів такого пристрою є актуальним і має наукове, а також народногосподарське значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами.
Дослідження, що склали основу дисертаційної роботи, виконувалися у відповідності з планом державної науково-технічної програми по темі О.6Х-96 “Розробка, удосконалення і державні випробування дослідного обчісувального модуля до зернозбирального комбайна”, №ДР 019611024455.
Метою досліджень є обґрунтування конструктивних і кінематичних параметрів шнекового апарату різання (ШАР), що забезпечує зменшення втрат соломи при збиранні зернових культур методом очосу рослин на корені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИШНЕКОВОГО АПАРАТУ РІЗАННЯДЛЯ ЗБОРУ НЕЗЕРНОВОЇ ЧАСТИНИ ВРОЖАЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок