Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВО- КРЕДИТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

ФІНАНСОВО- КРЕДИТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Назва:
ФІНАНСОВО- КРЕДИТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,49 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ГРИЦЕНКО Олена Іванівна
УДК 336.77:334.735
ФІНАНСОВО- КРЕДИТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
08.04.01-фінанси,грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Чупіс Анатолій Віталійович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут
державного та муніципального управління”
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, член-
кореспондент УААН
Малік Микола Йосипович,
Національний науковий центр„Інститут
аграрної економіки” УААН, завідувач відділу ;
кандидат економічних наук
Ібатуллін Шаміль Ільдусович,
Головний науково-дослідний та проектний інститут
землеустрою Державного комітету України по
земельних ресурсах, заступник директора з
наукової роботи
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса
Шевченка, м. Київ
Захист відбудеться 25 травня 2005р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, кімн.317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, к. 212).
Автореферат розісланий 23 квітня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жук Н.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах розвитку економіки різноманітні громадсько-господарські організації спроможні вносити значний вклад у вирішення питань розвитку вітчизняного виробництва, створення додаткових робочих місць, формування соціально-побутової інфраструктури в сільській місцевості. Cистема споживчої кооперації України спрямовує свою діяльність на забезпечення населення товарами та послугами, при цьому найбільша питома цих підприємств припадає на сільську місцевість.
Споживча кооперація організаційно об’єднує фізичних та юридичних осіб з метою спільного ведення торговельної чи виробничої діяльності, але питання, пов’язані з фінансовою підтримкою структур споживчої кооперації вирішуються дуже складно. Якщо більшість коштів на підтримку інших сфер підприємництва, зокрема малого бізнесу, держава розподіляє шляхом фінансування державних програм розвитку за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів і позабюджетних коштів, то суб’єкти споживчої кооперації фактично не залучені до таких програм. Споживча кооперація одержує лише незначну частину державних асигнувань для відшкодування витрат на підготовку кадрів.
Відсутність власних коштів в обороті у більшості організацій і підприємств споживчої кооперації не дає можливості їм належно використовувати матеріально-технічну базу, найбільш повно задовольняти потреби населення в товарах та послугах. Разом з цим розвиток цих структур стримується обмеженим доступом до фінансових ресурсів, що пов’язано з перешкодами в отриманні кредитів.
Вирішенню проблеми формування кооперативного сектора у сільському господарстві приділяється достатньо уваги в роботах вчених: П.І.Гайдуцького, В.І.Грушка, М.Я.Дем’яненка, В.Я. Амбросова, П.А.Лайка, П.М.Макаренка, М.Й.Маліка, В.Я.Месель-Веселяка, С.С.Осадця, П.Т.Саблука, Л.В. Романової, К.І. Якуби, О.М.Шпичака, С.І.Юрій, В.В. Зіновчука, М.Ф.Кропивка та інших. Завдяки роботам цих вчених створено підґрунтя для подальших наукових досліджень.
Серед авторів основних наукових праць з проблем кооперативного руху можна назвати іноземних фахівців: Дж. Коери, Дж. Черктема, Марка П.Гасселя, Джей В.Лоша, К.Маєра та інших.
Проте відсутні наукові дослідження з питань удосконалення фінансово-кредитного забезпечення та розвитку кредитної кооперації в Україні, які б враховували реальний стан споживчої кооперації та перспективи її розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФІНАНСОВО- КРЕДИТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок