Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОЇ НИЗЬКОІНВЕСТИЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ СПИРТУ В БРАГОРЕКТИФІКАЦІЇ

РОЗРОБКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОЇ НИЗЬКОІНВЕСТИЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ СПИРТУ В БРАГОРЕКТИФІКАЦІЇ

Назва:
РОЗРОБКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОЇ НИЗЬКОІНВЕСТИЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ СПИРТУ В БРАГОРЕКТИФІКАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,70 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ЖУРАВСЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 663.551.24
РОЗРОБКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОЇ НИЗЬКОІНВЕСТИЦІЙНОЇ
ТЕХНОЛОГІЇ СПИРТУ В БРАГОРЕКТИФІКАЦІЇ
05.18.07 – Технологія продуктів бродіння
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті спирту і біотехнології продовольчих продуктів Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, академік УТА
Міхненко Євгеній Олександрович,
Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів, заступник директора з наукової роботи
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор, член-кореспондент АТНУ
Маринченко Віктор Опанасович,
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри біотехнології продуктів бродіння, екстрактів і напоїв
кандидат технічних наук, академік УТА
Сосницький Віталій Володимирович,
Державний концерн „Укрспирт”, перший заступник голови
Провідна установа: | Національний інститут винограду і вина „Магарач” Української академії аграрних наук, м. Ялта
Захист відбудеться “ 7 “ лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий | “ 28 “ | грудня | 2006 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат технічних
наук С.І. Літвинчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залежність України від імпорту енергоносіїв обумовлює необхідність створення енергозбережних технологій для підвищення ефективності суспільного виробництва, яка набула ще більшої актуальності в зв’язку з постійним підвищенням цін на енергоносії.
Важливою умовою технічного прогресу в спиртовій промисловості є розробка та впровадження у виробництво енергозбережних технологій брагоректифікації етилового спирту.
Розроблені енергозбережні брагоректифікаційні установки (БРУ) з високим ступенем енерготехнологічного комбінування, такі як БРУВАК-1, БРУВАК-2 та інші, забеспечують суттєве зменшення питомої витрати гріючої пари в порівнянні з найбільш поширеною в Україні брагоректифікаційною установкою непрямої дії (БРУНД), але вони потребують значних капітальних вкладень для їх реалізації.
З метою заощадження води з природних джерел потребує також вирішення проблема застосування повітря для конденсації водно-спиртової пари в системі конденсації БРУ.
Тому проблема розробки і впровадження енергозбережної низькоінвестиційної технології спирту в брагоректифікації та дефлегматорів повітряного охолодження (ДПО) є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з цільовим науково-технічним проектом Міннауки України „Розробка високоефективної технології виробництва ректифікованого спирту з вуглеводвмісної сировини” (ДР № 0197U015051), завданням програми Державного концерну „Укрспирт” по прискоренню науково-технічного прогресу в спиртовій галузі „Розробити та впровадити раціональну енергозберігаючу техніку і технологію ректифікації спирту з організацією виробництва БРУ в Україні” (ДР № 0194U016633), господарчими договорами з підприємствами спиртової галузі і планами НД та ДКР УкрНДІспиртбіопрод.
Особистий внесок автора полягає у виконанні науково-дослідних робіт за вказаними темами, проведенні експериментальних і промислових досліджень, обробленні та аналізу отриманих результатів, розробленні нормативно-технічної документації, апробації і впровадженні нової технології у виробництво.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є дослідження, наукове обґрунтування, розроблення та впровадження у виробництво енергозбережної низькоінвестиційної технології брагоректифікації спирту та БРУ, а також дефлегматорів повітряного охолодження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОЇ НИЗЬКОІНВЕСТИЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ СПИРТУ В БРАГОРЕКТИФІКАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок