Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ КРАЇН, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ КРАЇН, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ КРАЇН, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Омер Ауад Махфуд Моаітеб
УДК 330.322(1-773)
ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ КРАЇН, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство
і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів та банківської справи Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Антоненко Валентина Миколаївна,
Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк),
доцент кафедри фінансів та банківської справи
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Румянцев Микола Васильович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри математики та математичний методів в економіці;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Рубцова Марина Юріївна, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри світової економіки і міжнародних економічних відносин
Провідна установа – Інститут світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України, відділ міжнародних валютно-фінансових відносин
Захист дисертації відбудеться “11” січня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.03 в Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 186, ауд.409.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий “7” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
доцент С.П.Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі країни, що розвиваються, постали перед об'єктивною необхідністю активізації інвестиційної діяльності. Інвестиційна діяльність є визначальною ланкою в економічній політиці держави. Без неї не вдасться швидко перебороти загальноекономічну кризу і вийти на позиції економічного зростання, забезпечити приріст соціального ефекту, збалансованості макроструктури і т.п.
Для забезпечення виходу економіки з кризового стану і стабільного її розвитку вирішальну роль відіграє обґрунтована з урахуванням особливостей національної економіки інвестиційна стратегія. Саме вона визначає основні довгострокові принципи і напрямки розвитку інвестиційної діяльності країни. Поряд з цим розробляється виважена інвестиційна політика, яка визначає реальні джерела, напрямки, структуру інвестицій, здійснення результативних заходів для виконання інвестиційних програм. У той же час створюється і найбільш сприятливий інвестиційний клімат з метою більш широкого залучення, поряд із внутрішніми, іноземних інвесторів. Адже саме залучення іноземних інвестицій сприяє розвитку технологій, виробництв і ринкових відносин у цілому.
Інвестиційна активність досягається за допомогою зростання обсягів реалізованих інвестиційних ресурсів і найбільш ефективного їх використання в пріоритетних сферах матеріального виробництва і соціальної сфери. Інвестиції формують виробничий потенціал на новій науково-технічній базі і визначають конкурентні позиції країн на світових ринках.
У країнах, що розвиваються, сутність економічної проблематики багато в чому зводиться до інвестування економіки, визначення відповідної інвестиційної стратегії, проведення ефективної інвестиційної політики та виявлення факторів і умов, що сприяють.
Інвестиції мають вирішальне значення для здатності країн, що розвиваються, забезпечувати необхідне економічне зростання з метою підвищення добробуту населення і задоволення його основних потреб без збитку чи виснаження для ресурсної бази, що служить фундаментом процесу розвитку. Стійкий розвиток вимагає збільшення обсягів інвестицій, для чого необхідні внутрішні і зовнішні фінансові ресурси.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ КРАЇН, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок