Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв’язку

Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв’язку

Назва:
Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв’язку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НЕМЦЕВА ДІАНА МУФІДІВНА
УДК 621.396.96:005.6
Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв’язку
Спеціальність 05.12.04 – Радіолокація і радіонавігація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацію є рукопис.
Робота виконана на кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Віноградов Микола Анатолійович, Національний авіаційний університет, Інститут комп’ютерних технологій, професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Іванов Володимир Олександрович, Національний авіаційний університет, професор кафедри електродинаміки Інституту електроніки та систем управління;
кандидат технічних наук, доцент Родіонов Сергій Сергійович, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, доцент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту.
Провідна установа:
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Захист відбудеться 22 травня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01 Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр.Комарова,1, корп. 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр.Комарова,1.
Автореферат розісланий 22 квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01,
кандидат технічних наук В.С. Єременко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Серед сучасних засобів телекомунікацій найбільш стрімко розвиваються мережі мобільного зв’язку. Їх впровадження дозволило вирішити проблему раціонального використання виділеної смуги радіочастот шляхом передачі повідомлень на одних й тих самих частотах й збільшити пропускну спроможність телекомунікаційних мереж.
В Україні розвиток мобільного зв’язку йде бурними темпами: за оцінками експертів, число абонентів мобільного зв’язку в Україні на кінець 2006 р. складало більше 49 млн. чоловік, тобто перевищило чисельність населення і перевищує число користувачів стаціонарних телефонів. (Мобільні телефони ще називають мобільними терміналами або мобільними станціями. В подальшому будемо використовувати скорочення МС за аналогією з базовою станцією - БС.) В Європі число користувачів в цілому становить 608 млн. Найбільш поширеним стандартом мобільного зв'язку в країнах Європи та в світі є GSM. Його доля на світовому ринку складає близько 75%, і на нього приходиться більш ніж 80% нових підключень.
Широке коло питань, пов’язаних з дослідженням якості мережі мобільного зв’язку, розглядаються в роботах вітчизняних та зарубіжних вчених В.Г.Карташевського, Е.А.Якубайтіса, Ю.А.Громакова, В.П.Іпатова, М.В.Ратинського, В.Н.Троїцького, V.Zingarelli, K.Allsebrook та ін. Суто навігаційні задачі (без застосування у мережах мобільного зв’язку) розглядалися та вирішувалися вітчизняними вченими М.С.Ярликовим, Г.І.Тузовим, Ю.М.Казаріновим, Л.С.Бєляєвським та ін. Але внаслідок значної складності проблем визначення місцезнаходження (позиціонування) мобільних терміналів (станцій, телефонів) з достатньою точністю навігаційними методами багато питань залишаються відкритими.
У той же час, наприклад, в США загальне число аварійних викликів з мобільних телефонів доходило до 100000 дзвінків у добу вже в 2000 р. Позиціонування МС має вельми велике значення не тільки для служб рятування, але й для численних служб та систем безпеки великих підприємств, аеропортів, вокзалів, автотранспортних підприємств тощо. Тому тема дисертації представляється актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання роботи пов’язано з реальними потребами галузі мобільного зв’язку як на національному, так і міжнародному рівнях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка засобів та синтез пристроїв визначення місцезнаходження мобільних станцій в мережі мобільного зв’язку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок