Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГОРМОНАЛЬНО-ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК З ЕНДОКРИННОЮ БЕЗПЛІДНІСТЮ ТА ЇХ НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА КОРЕКЦІЯ

ГОРМОНАЛЬНО-ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК З ЕНДОКРИННОЮ БЕЗПЛІДНІСТЮ ТА ЇХ НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА КОРЕКЦІЯ

Назва:
ГОРМОНАЛЬНО-ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК З ЕНДОКРИННОЮ БЕЗПЛІДНІСТЮ ТА ЇХ НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА КОРЕКЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,33 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЛАЖКО Олена Василівна
УДК: 618.177:615.835.3
ГОРМОНАЛЬНО-ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК З ЕНДОКРИННОЮ БЕЗПЛІДНІСТЮ ТА ЇХ НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА КОРЕКЦІЯ
14.01.01 – акушерство і гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: академік НАН України, доктор медичних наук, професор Грищенко Валентин Іванович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 1, Інститут проблем кріобіології та кріомедицини НАН України, директор.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Танько Ольга Петрівна, Харківський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри акушерства і гінекології № 2;
доктор медичних наук, професор Іванюта Лідія Іванівна, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, м. Київ, завідувач відділенням реабілітації репродуктивної функції жінок.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 1 (м. Київ).
Захист відбудеться “27” квітня 2006 р. о 13?? годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 64.600.01. при Харківському державному медичному університеті за адресою: 61022, м. Харків, пр. Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного медичного університету (61022, м. Харків, пр. Леніна, 4).
Автореферат розісланий “21” березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор В.В. Лазуренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Несприятливі демографічні показники в Україні протягом останніх років, які характеризуються стійким негативним коефіцієнтом природного приросту населення, змушують звернутися до факторів, що впливають на народжуваність, серед яких важливе місце займає безплідний шлюб (В.К. Чайка, 2001; Ф.А. Мартані, 2002; Л.І. Іванюта, 2004). Частота безплідних шлюбів на території України коливається від 15 до 20 % всіх подружніх пар, що перевищує критичний рівень 15%, який зазначений групою експертів ВОЗ (1993) і при якому безплідність виступає як фактор, що значно впливає на демографічні показники в країні і являє собою державну проблему (Л.І. Іванюта, 2004). Зменшення частоти безплідних шлюбів - резерв підвищення народжуваності. Ендокринна безплідність відноситься до числа найбільш серйозних патологічних станів у сучасній репродуктивній медицині, які часто зустрічаються. Щодо даних більшості авторів, ендокринна безплідність складає 35-40% серед інших форм безплідності (В.І. Грищенко, 2001; А.А. Піщулін, 2002; Т.Ф. Татарчук, 2003).
Вивченню патогенеза ендокринної безплідності присвячено низку робіт, однак дослідження з вивчення імунологічного статусу пацієнток з ановуляціями й недостатністю лютеїнової фази достатньо суперечливі, відсутні дослідження з виявлення кореляційної залежності між імунологічними й гормональними порушеннями пацієнток з ановуляціями й недостатністю лютеїнової фази (НЛФ) (В.І. Кулаков, 2000; А.В. Чайка, 2003; Н.Є. Чека, 2004). При цьому на сьогоднішній день у ряді робіт доведений тісний взаємозв’язок ендокринної та імунної системи. Практично всі популяції клітин, що беруть участь в імунних реакціях, мають не тільки рецептори до факторів, які реалізують імунну відповідь, а й рецептори до неспецифічних факторів таких, як гормони, нейромедіатори, що дає можливість модулюючого впливу цих агентів на функції імунокомпетентних клітин (Ф.Г. Гадієва, 2001; J. Szekeres-Bartho, 2001; Т.Н. Дьоміна, 2003; О.П. Танько, 2003).
Індуктори овуляції, що використовуються на сьогоднішній день у пацієнток з ановуляціями й НЛФ, не дивлячись на отримання деякого клінічного ефекту, мають ряд недоліків: розвиток синдрому гіперстимуляції яєчників, десинхронізація визрівання залоз і строми ендометрія, недостатність лютеїнової фази, високий ризик розвитку багатоплідної вагітності, порушення процесу запліднення, раннього ембріонального розвитку (А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ГОРМОНАЛЬНО-ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК З ЕНДОКРИННОЮ БЕЗПЛІДНІСТЮ ТА ЇХ НЕМЕДИКАМЕНТОЗНА КОРЕКЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок