Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
КОРДЗАДЗЕ ТЕЯ ЗАУРІВНА
УДК 62-50, 519.86
МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
01.05.04. – "Системний аналіз і теорія оптимальних рішень"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в науковому відділі математичних методів системного аналізу Навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут".
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор Бідюк Петро Іванович, Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при НТУУ "КПІ", провідний науковий співробітник відділу математичних методів системного аналізу.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор Данилов Валерій Якович, Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Міністерства освіти і науки України та НАН України при НТУУ "КПІ", професор кафедри математичних методів системного аналізу;
кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Руденко Олександр Васильович, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, старший науковий співробітник відділу оптимізації керованих процесів.
Провідна установа - | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра системного аналізу та теорії прийняття рішень факультету кібернетики.
Захист відбудеться " 21 " квітня 2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.03 при НТУУ "КПІ", за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги, 37, корпус № 35, аудиторія №006.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НТУУ "КПІ" за адресою:
03056, Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "21 " березня 2003 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Д26.002.03
д.т.н., професор Новіков О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інвестиційні процеси є одними із визначальних фінансово-економічних процесів розвитку економіки. Своєчасне залучення інвестиційних ресурсів в достатніх об’ємах та їх раціональне використання дозволяє розширювати об’єми виробництва, впроваджувати новітні технології та підвищувати якість продукції. Задача оптимізації інвестиційних процесів виникає в умовах економіки різних рівнів розвитку, однак вона є особливо актуальною для процесів економіки перехідного періоду (ЕПП), що характеризуються високою динамікою протікання фінансово-економічних процесів, наявністю невизначеностей структурного, параметричного та статистичного характеру, впливом різнорідних збурень, недосконалістю законодавства і т.п. Перераховані особливості вимагають виконання глибокого аналізу процесів, що відбуваються, побудови адекватних математичних моделей і застосування оптимізаційних процедур для поліпшення якості прийняття рішень.
У багатьох наукових дослідженнях, присвячених розв’язку таких задач (Олексюк О.С., Бард В.С., Блех Ю., Уотшем Т., Branson W. і багато ін.), наводяться різни варіанти розв’язку даної задачі, що базуються на методах дослідження операцій. Розглядаються, як правило, класична постановка задач з використанням різних критеріїв оптимізації та алгоритмів пошуку оптимальних рішень. Виконаний огляд відомих підходів показав, що на сьогоднішній день не існує ефективних методів моделювання та оптимізації інвестиційних процесів в умовах перехідного періоду.
У даній роботі пропонується комплексний підхід до дослідження, моделювання й оптимізації інвестиційних процесів, що включає в себе дослідження і моделювання інвестиційних функцій коінтеграційним методом, розробку стратегії інвестування для вільних економічних зон і оптимізацію розподілу інвестиційних ресурсів. Застосування коінтеграційного моделювання дозволяє визначити чи існує довгострокова рівновага в макроекономічній системі і, таким чином, показати доцільність інвестицій в ту чи іншу галузь економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок