Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва:
ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,00 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
РАДА ПО ВИВЧЕННЮ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ УКРАЇНИ
НЕСТЕРЕНКО ГАЛИНА БОГДАНІВНА
УДК: 332.3-711.4(477.83)
ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ
КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Спеціальність 08.00.06 – Економіка природокористування
і охорони навколишнього середовища
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України Національної Академії наук України.
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Данилишин Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України,
голова Ради.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Мішенін Євген Васильович, Сумський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Лицур Ігор Миколайович, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, провідний науковий співробітник відділу економічних проблем лісокористування та природоохоронних територій.
Захист відбудеться „28” січня 2008 р. об 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий “ 26 ” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Коваль Я.В.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поєднання концентрації населення та виробництва робить землі в межах населених пунктів, а особливо міст, унікальним ресурсом. Цінність цих земель полягає у вдалому поєднанні ринків ресурсів і збуту та інженерно-інфраструктурному облаштуванню території. Земельні ресурси в населених пунктах, особливо у містах, є базисом їх соціально-економічного та містобудівного розвитку, слугують їх динамічності і поліфункціональності, високому рівню усуспільнення землекористування.
У системі використання земельних ресурсів міст в Україні нагромаджений певний досвід розвитку земельних відносин, але цілий ряд питань потребує наукового узагальнення та усунення окремих недоліків у подальшому. У зв’язку з цим, в дисертаційній роботі досліджуються економічні важелі використання земель комунальної власності територіальних громад, особливості використання земель населених пунктів на сучасному етапі розвитку земельних відносин, суть і завдання організації раціонального використання та охорони земель в умовах реформування відносин власності. З цією метою проведений детальний аналіз соціально-економічного розвитку населених пунктів Львівщини, зокрема міст, в умовах ринкової економіки, для чого залучені статистико-економічні, земельно кадастрові, землевпорядні дані і матеріали, а також публікації в науковій літературі, засобах масової інформації, результати соціологічних досліджень та нормативні документи.
Теоретичні та прикладні аспекти використання земель в межах населених пунктів у ринкових умовах досліджено у наукових працях багатьох учених землевпорядників та економістів-практиків. Вагомий внесок у розвиток цієї проблематики внесли: І.К. Бистряков, М.А. Голубець, Б.М. Данилишин, Д.С. Добряк, В.М. Другак, С.І. Дорогунцов, Я.В. Коваль, А.С. Лисецький, І.Р. Михасюк, Є.В. Мішенін, Л.Я. Новаковський, П.Т. Саблук, А.Я. Сохнич, В.М. Трегобчук, М.Г. Ступень, А.М. Третяк, М.А. Хвесик та інші вітчизняні й зарубіжні вчені.
Головна ідея дисертаційного дослідження полягає в тому, щоб на основі узагальнення праць вітчизняних та зарубіжних вчених, теоретичних та практичних засад використання земельних ресурсів міст і розвитку земельних відносин розробити методологічні положення інституційного забезпечення використання земель комунальної власності територіальних громад Львівської області.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНСТИТУЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок