Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ПРИБУТКУ БАНКУ

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ПРИБУТКУ БАНКУ

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ПРИБУТКУ БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Некрасова Наталія Ігорівна
УДК 336.77.657.1
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ПРИБУТКУ БАНКУ
08.06.04 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі аудиту
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Митрофанов Геннадій Васильович
Київський національний торговельно-
економічний університет,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук,
Мельничук Віталій Павлович,
Дніпровська філія ВАТ “Міжнародний
комерційний банк”, директор філії
Провідна установа: Львівська комерційна академія,
кафедра аудиту,
Укоопспілка, м. Львів
Захист відбудеться “_28_”__березня_____ 2002 року о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ-156, вул.Кіото, 19, ауд.А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м.Київ-156, вул.Кіото, 19.
Автореферат розісланий “_15_”_лютого__ 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Морозова Н.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Провідна роль банківської системи у залученні, накопиченні та розміщенні коштів з метою фінансування суб’єктів всіх галузей національної економіки вимагає особливо уважного ставлення до управління їх розвитком. Результати аналізу динаміки банківської системи за основними показниками дозволяють стверджувати, що на цей час банківську систему України в основному сформовано і подальший її розвиток прямо залежить від ефективності діяльності вже існуючих банків та від їх здатності забезпечити ринок банківськими продуктами.
В цих умовах прибуток є однією із стратегічних цілей управління та найважливішим об’єктом обліку, аналізу і прогнозування діяльності банку. Разом з тим, динаміка доходів, витрат і прибутку вітчизняних комерційних банків протягом останніх років характеризується стійкою тенденцією випереджаючого зростання витрат порівняно з доходами, що призвело до зменшення витратовіддачі і обумовило зниження рентабельності банківської діяльності. На нашу думку, загальним погіршенням ситуації банки завдячують не тільки негативному впливу зовнішніх загальноекономічних та правових чинників, але, значною мірою, і вадам управління фінансовими результатами окремих банків.
Основним теоретичним аспектам інформаційного забезпечення управління фінансовими результатами комерційних банків вітчизняні та іноземні фахівці приділяють постійну увагу. Починаючи з 90-х років ХХ сторіччя в економічній літературі досить чітко визначились наступні напрями досліджень: реформування методології і змісту бухгалтерського обліку в Україні відповідно до вимог ринкової економіки; постанова та ведення банківської справи, фінансовий менеджмент банку; зміст та методологія обліку і аналізу фінансової діяльності комерційного банку.
Спрямування досліджень таких фахівців, як Білуха М.Т., Бутинець Ф.Ф., Горєлкін В.Г., Завгородній В.П., Кужельний М.В., Осадчий Ю.І., Сопко В.В. та інші, на вирішення проблем теорії, методології та організації бухгалтерського обліку обумовило високий ступінь узагальнення досліджуваних питань, які, у тій чи інший мірі, стосуються і комерційних банків. Разом з тим, такий підхід до вирішення проблеми не дозволяє досягати необхідного для практичного застосування рівня конкретизації досліджуваних питань.
До другої групи літературних джерел належать численні публікації вітчизняних та закордонних авторів з питань банківської справи та банківського менеджменту. Треба відмітити, що у цих публікаціях, віддається перевага організаційним аспектам обліку і контролю, напрямам удосконалення та порядку складання фінансових звітів тощо (Асхауер Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ПРИБУТКУ БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок