Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Назва:
МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,78 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
Краснопьорова Світлана Вікторівна
УДК 351.83.
МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
25.00.04 – регіональне управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
КІМ МАТВІЙ МИКОЛАЙОВИЧ,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
професор кафедри економічної теорії та управління
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
ІВАНІЛОВ ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ,
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, завідувач кафедри економіки;
кандидат економічних наук, доцент
ШИЛОВЦЕВА НАДІЯ ВАСИЛІВНА,
Харківський державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди, доцент кафедри економічної теорії та менеджменту
Провідна установа - Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту у невиробничій сфері, м. Донецьк.
Захист відбудеться “18” жовтня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (І поверх).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України (61050, м. Харків-50, просп. Московський,75).
Автореферат розісланий “17” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. С. Лебець
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Право на працю справедливо вважається найактуальнішим правом людини і громадянина, що гарантується конституцією будь-якої цивілізованої держави. Відтак, реальні соціальні передумови для його реалізації та засоби упровадження в конкретних соціокультурних середовищах, або соціальних практиках постійно викликають неабиякий інтерес науковців та владних структур.
Незважаючи на позитивні тенденції в розвитку української економіки, що намітились останнім часом, та деяке пом'якшення у зв'язку з цим ситуації на державному та регіональному ринках праці, проблема працевлаштування громадян не зникає з порядку денного. Причому, йдеться не лише про задоволення звичайних потреб та інтересів громадян стосовно вибору ними видів, форм чи місця трудової діяльності, що їх здатна забезпечити сучасна розвинута країна (соціальні гарантії), а й про більш-менш прийнятні для окремого громадянина види праці (за перехідної, трансформаційної економіки – соціальна допомога).
Дослідження сфери зайнятості населення так чи інакше зачіпає як механізми державного (регіонального) управління людськими ресурсами, так і суто “людські” проблеми, а саме: особливості гармонійного розвитку людини, формування мотивації людини до праці, з'ясування етики підприємництва тощо. Від вирішення проблем зайнятості та створення необхідних засад для розвитку соціально орієнтованої економіки залежить, як відомо, стабільність суспільного життя і здатність людей дотримуватись толерантності, взаємоповаги, взаємодовіри у стосунках між собою.
Стан наукової розробки проблеми. Проблеми, що стосуються сфери зайнятості населення та формування цивілізованого ринку праці, стають об'єктом інтенсивних досліджень вітчизняних фахівців у 80-ті - першій половині 90-х років ХХ ст. Особливої актуальності вони набувають у зв'язку з системною кризою економіки, необхідністю відновлення виробництва на ринкових засадах, розподілом і перерозподілом власності (В. Амбросов, О. Кілієвич, М. Кім, О. Крайник, Є. Кушнарьов, Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок