Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РОБАСТНИХ МЕТОДІВ ПРИ СИНТЕЗІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗАДАЧ АСУ

МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РОБАСТНИХ МЕТОДІВ ПРИ СИНТЕЗІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗАДАЧ АСУ

Назва:
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РОБАСТНИХ МЕТОДІВ ПРИ СИНТЕЗІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗАДАЧ АСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,89 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський державний технічний університет радіоелектроніки
Антонов Владислав Олександрович
УДК 681.518:681.5
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РОБАСТНИХ
МЕТОДІВ ПРИ СИНТЕЗІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗАДАЧ АСУ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Шамша Борис Володимирович, Харківський державний технічний університет
радіоелектроніки, професор кафедри
інформаційних управляючих систем
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Годлевський Михайло Дмитрович, Харківський державний політехнічний університет, завідувач кафедри автоматизованих систем управління;
- кандидат технічних наук, професор Євсєєв Віктор Володимирович, Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки
Провідна установа:
- Національний авіаційний університет, кафедра комп'ютерно- інтегрованих комплексів, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “14 ” грудня 2000 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел: (0572) 40-94-51.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 2 ” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Саєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне виробництво характеризується наявністю великої кількості інформації, що спричиняє збільшення кількості службовців, зайнятих її обробкою. У цих умовах застосування сучасних автоматизованих систем управління (АСУ) стає важливим чинником у підвищенні ефективності суспільного виробництва усіх видів продукції та послуг для поліпшення соціально-економічних умов життя населення.
Ефективність функціонування АСУ значною мірою залежить від досконалості розробки математичного забезпечення (МЗ), а саме від досконалості безпосередньо методів розв’язання функціональних задач та досконалості засобів вибору тих із них, що забезпечать одержання максимально ефективного результату.
Теорія та практика розробки математичного і програмного забезпечення АСУ показує, що найбільш перспективний шлях розвитку - це автоматизація проектування прикладного МЗ. Питанням розробки елементів МЗ приділяється увага у роботах таких відомих вчених як В.М.Глушков, Б.Я.Совєтов, А.А.Павлов, В.М.Левикін, Е.Г.Петров, В.Л.Волкович, В.С.Михалевич.
В організаційно-економічних АСУ під час розв’язання задач техніко-економічного і календарного планування, оперативного керування, прогнозування тощо досить широко застосовуються моделі оптимізаційних задач. В умовах нестабільної ринкової економіки процес функціонування підприємств має стохастичний характер, обумовлений впливом різних - як постійних, так і одиничних, як правило, взаємозалежних випадкових зовнішніх чинників. Тому виникає необхідність у побудові статистичних моделей оптимізаційних задач, що являють собою сукупність регресійних рівнянь і ряду обмежень. Регресійні моделі будуються на підставі реалізацій випадкових процесів, накопичених за попередні періоди функціонування підприємств, із використанням методів математичної статистики, зокрема, регресійного аналізу (РА). Як відомо, результати, отримані методами РА, вважають достовірними, якщо дотримуються усі припущення його використання, одне з яких - залишки моделі регресії повинні мати нормальний закон розподілу. При його порушенні оцінки параметрів моделі регресії залишаються становищними і незміщеними, але втрачають в ефективності. Основною причиною порушення вимоги нормальності є наявність "забруднення" у вихідних даних і обмеженість вибірки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ РОБАСТНИХ МЕТОДІВ ПРИ СИНТЕЗІ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЗАДАЧ АСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок