Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ДІАКОПТИЧНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ

ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ДІАКОПТИЧНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ДІАКОПТИЧНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,10 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Державний університет “Львівська політехніка”
Струбицький Павло Романович
УДК 621.372.061
ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ДІАКОПТИЧНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ
05.09.05 – теоретична електротехніка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівському національному університеті імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:—
доктор технічних наук, професор
Стахів Петро Григорович,
завідувач кафедри теоретичної і загальної електротехніки Державного університету “Львівська політехніка”.
Офіційні опоненти:—
доктор технічних наук, професор
Дмитришин Роман Васильович,
професор кафедри загальної електротехніки
Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу.—
кандидат технічних наук
Заячук Ігор Миколайович,
старший науковий співробітник центру математичного моделювання Інституту прикладних проблем математики НАН України.
Провідна установа:—
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра теоретичних основ електротехніки.
Захист відбудеться “27” жовтня 2000 р. о “1600” год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.02 у Державному університеті “Львівська політехніка” (79013, м.Львів, вул..С.Бандери, 12, ауд.114).
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці ДУ “Львівська політехніка”
Автореферат розіслано “25”вересня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, Коруд. В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Специфіка сучасних електричних чи електронних кіл зумовила розвиток методів аналізу, що передбачають розрахунок складних кіл за частинами, і названі діакоптичними. Про підвищений інтерес до таких методів свідчить зокрема і наявність значної кількості монографій Пухова Г.Є., Максимовича М.Г., Петренка А.І., Сігорського А.І., Сліпченка В.Г., Санджовані-Вінчентелі з вказаної тематики та потужних програм аналізу “Saber”, “МАКРО”, “РЕЛАКС”, які реалізують діакоптичний підхід.
Разом з очевидними перевагами чисельні діакоптичні методи мають суттєвий недолік, зумовлений їх поганою збіжністю та нестійкістю. Це створює значні труднощі при розробці діакоптичних алгоритмів розрахунку перехідних процесів у складних аналогових електричних колах.
Таким чином, тема даної дисертаційної роботи, пов'язана з дослідженням стійкості діакоптичних методів чисельного розрахунку і на основі цього розробка критеріїв оцінки стійкості таких процедур, є актуальною.
У дисертаційній роботі проведено аналіз діакоптичних методів розрахунку перехідних процесів в аналогових електричних колах та існуючих критеріїв оцінки стійкості відповідних обчислювальних процедур, визначено їх переваги та недоліки. На основі теоретичних та експериментальних досліджень запропоновано нові критерії для оцінки стійкості діакоптичних обчислювальних процедур.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження дисертаційної роботи проводились в рамках наукових тем “Побудова системи цифрової обробки інформації на базі сигнального процесора TMS320” (ФТ-510Б) та “Застосування методів діакоптики та макромоделювання до розрахунку неоднорідних електричних кіл” (ФТ-748Б), що виконувалися науково-дослідною лабораторією автоматизованого проектування радіоелектронних кіл та систем Львівського державного університету ім. І.Франка та держбюджетної теми “ДІАК” Львівського державного університету “Львівська політехніка”.
Мета роботи. Метою дисертаційної роботи є дослідження стійкості діакоптичних методів розрахунку динамічних режимів електричних кіл. У першу чергу це стосується аналізу та систематизації існуючих критеріїв стійкості розрахунку динамічних режимів. У другу — розроблення нових критерії оцінки стійкості діакоптичних методів розрахунку перехідних процесів в лінійних та нелінійних електричних колах, які б дозволили створити на їх основі надійні алгоритми та програми аналізу складних електричних кіл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ДІАКОПТИЧНИХ МЕТОДІВ РОЗРАХУНКУ ДИНАМІЧНИХ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок