Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,81 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ЄЛЕЙКО Соломія Василівна
УДК 336.774: 338.242
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
РОЗВИТКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ
В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.03 –
економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ковалюк Олексій Миколайович,
Львівський національний університет
імені Івана Франка,
в. о. завідувача кафедри обліку і аудиту;
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Вовчак Ольга Дмитрівна,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри банківської справи;
 
кандидат економічних наук, доцент
Дука Анастасія Петрівна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри менеджменту
інноваційної та інвестиційної діяльності
Захист дисертації відбудеться 01 липня 2008 року о 1330 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, просп. Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 29 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент А. В. Стасишин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із суттєвих і важливих завдань подальшого піднесення вітчизняної економіки та підвищення ефективності її функціонування є структурна перебудова відповідно до вимог ринкових перетворень. Значна частина суб’єктів підприємницької діяльності не має достатніх фінансових ресурсів для технічного і технологічного оновлення виробничо-господарської діяльності, запровадження новітніх інноваційних технологій. За цих умов необхідним стає обґрунтування структури організаційно-економічного механізму кредитування структурних перетворень національної економіки. Ця проблема, яка має теоретичні та прикладні аспекти, досить тісно пов’язана з капітальними вкладеннями, кредитами, інвестиціями, без яких досить важко забезпечити стале економічне зростання.
Одним із найважливіших чинників переходу до ринкової економіки є організація ефективної системи державного регулювання розвитку кредитних послуг, управління і регулювання кредитними ресурсами з їх активізацією і побудова найбільш раціонального кредитного механізму, спрямованого передусім на відновлення виробництва та розвиток основних стратегічних і пріоритетних галузей економіки. Підприємства, які потребують значного фінансового забезпечення для налагодження і розвитку виробничого процесу та якісного функціонування на ринку, звертаються до вітчизняних кредиторів. Провідне місце в цьому належить національній фінансово-кредитній системі і, зокрема, кредит-ному механізмові.
Проблемі державного регулювання ринку кредитних послуг та управлінню кредитною діяльністю у вітчизняній економічній науці приділяється значна увага, цим питанням присвячено немало наукових праць. Серед вітчизняних економістів, що досліджують теоретичні та практичні аспекти державного регулювання кредитних послуг і кредитної діяльності фінансово-кредитних установ та їх кредитних відносин із суб’єктами господарювання, треба відзначити В. Вітлінського, О. Вовчак, А. Дуку, О. Зарубу, О. Ковалюка, М. Крупку, І. Лютого, М. Савлука, О. Кузьміна, В. Лагутіна, А. Мороза, Т. Смовженко, А. Степаненка та інших. У працях цих авторів розглянуто питання становлення кредитної системи і кредитного ринку України, досліджено нові банківські продукти, нові види кредитів та пов’язані з ними банківські технології, кредитні ризики, визначено систему державного регулювання кредитними послугами та роль фінансово-кредитних установ на сучасному етапі розвитку економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок