Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛеННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОРПОРАЦІЇ

УДОСКОНАЛеННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОРПОРАЦІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛеННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОРПОРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
329
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
БОНДАРЕНКО ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 339.88: 338.45 (043.3)
УДОСКОНАЛеННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОРПОРАЦІЇ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ — 2004
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Пілюшенко Віталій Лаврентійович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України,
проректор з наукової роботи, завідувач кафедри
маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України, завідувач відділу економіко-правових проблем розвитку територіальних систем (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Кримська Любов Олександрівна, Запорізький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту і маркетингу (м. Запоріжжя).
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем ефективності підприємств (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 17 червня 2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені В. Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 14 травня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пріоритетним завданням для суб’єктів виробничої діяльності в Україні є їх найскоріша адаптація до ринкових механізмів хазяйнування, у тому числі до змін зовнішнього середовища.
Підприємство під впливом зміни попиту на продукцію, методів її виробництва й обслуговування зіштовхується з необхідністю радикальної зміни своєї структури і функцій у формі злиття і придбання, поділу і виділення, перетворення або, що частіше зустрічається в господарській практиці підприємств в Україні, у формі комплексної зміни методів функціонування для рішення проблем виживання або підвищення ефективності роботи — реструктуризації. Більш того, потреба в змінах стала виникати настільки часто, що їхній вплив на життєвий цикл підприємства вже не розглядається як виняткове явище.
Важливо зауважити, що необхідність реструктуризації виникає не тільки в підприємств, що знаходяться в нестабільному становищі (спад виробництва й обороту, наближення до стану банкрутства й ін.). Як ні парадоксально, значний інтерес до цих питань виявляють керівники стабільних у фінансово-економічному стані підприємств і корпорацій України, які розуміють, що швидкий ріст обороту, помітне підвищення рівня життя працівників можуть означати “синдром великого бізнесу”, неадекватність системи управління новому масштабу діяльності. У вітчизняній економічній літературі в основному викладені результати досліджень управління реорганізацією і реструктуризацією на основі інструментарію фінансового менеджменту без урахування в достатній мірі інструментарію маркетинг-менеджменту і методів антикризового управління, особливо на перших етапах даного процесу. Проблеми запобігання банкрутства промислових підприємств, їхнього виживання в обстановці перманентної кризи є актуальними для більшості українських підприємств, але наукових праць, що присвячені методології антикризового маркетингу, явно недостатньо.
Тому удосконалення організації управління реструктуризацією промислово-інвестиційної корпорації є актуальним науково-практичним завданням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛеННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОРПОРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок