Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В УМОВАХ НЕЧІТКОСТІ ВИХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В УМОВАХ НЕЧІТКОСТІ ВИХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В УМОВАХ НЕЧІТКОСТІ ВИХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,79 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОМЕНДА ТАРАС ІВАНОВИЧ
УДК 621.311.153
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ
СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В УМОВАХ НЕЧІТКОСТІ ВИХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
05.14.02 – Електричні станції, мережі і системи
АВТОРЕФЕРАТ
ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ
КАНДИДАТА ТЕХНІЧНИХ НАУК
Вінниця -2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
ДАВИДЕНКО ЛЮДМИЛА ВАЛЕРІЇВНА
Луцький державний технічний університет
доцент кафедри електропостачання
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ДАНИЛЮК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Національний університет "Львівська політехніка"
професор кафедри електричних систем і мереж
кандидат технічних наук
ОБОЛОНСЬКИЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ
Південно-Західна електроенергетична система
начальник служби обчислювальної техніки
Провідна установа: | Інститут електродинаміки НАН України, м. Київ
відділ аналізу режимів електроенергетичних систем
Захист відбудеться «1» ___07___ 2005 р. о _1200__ годині на засіданні спеціалізованої ради К 05.052.05 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий «30» ___05______ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Зелінський В.Ц.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертаційна робота присвячена дослідженню питань управління електричним навантаженням систем електропостачання (СЕП) як складової частини енергозбереження.
Аналіз факторів та межі зміни пропорцій між економічним зростанням та енергоспоживанням підтверджують, що рушійною силою енергозбереження в Україні стає перехід до ресурсо- та енергозберігаючого типу економічного зростання.
Особливої актуальності набуває задача покращення процесу споживання електричної енергії на всіх ієрархічних рівнях електроенергетичної системи, що полягає в одночасному поєднанні впровадження енергозберігаючих технологій та технологій вирівнювання графіка електричного навантаження (ГЕН) електроенергетичної системи на всіх ієрархічних рівнях.
Вирівнювання ГЕН дозволяє отримати значне покращення режиму роботи електроенергетичної системи за рахунок зменшення добової нерівномірності навантаження, що, в свою чергу, покращує параметри процесу генерації електроенергії (зменшення потужності маневрової генерації і як результат – значна економія паливо-енергетичних ресурсів) а також параметри передачі і розподілу електроенергії (зменшення втрат електроенергії в електричних мережах).
Виходячи з вищевказаного, актуальність дослідження визначається необхідністю вирівнювання графіка навантаження СЕП як складової частини енергозбереження на всіх етапах передачі, розподілу і споживання електричної енергії.
Зв’язок роботи з науковими програмами та планами. Дисертаційне дослідження проводилося згідно з науково-технічними планами Луцького державного технічного університету.
Мета роботи і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методів покращення параметрів навантаження систем електропостачання.
Основними завданнями дисертації є:
1. Аналіз параметрів навантаження СЕП для виявлення пріоритетних ділянок застосування оптимізаційних впливів.
2. Побудова моделі, яка би дозволяла формалізувати параметри систем електропостачання і управляти навантаженням в умовах нечіткості вихідної інформації.
3. Виявлення засобів технічної реалізації моделі управління навантаженням і дослідження їх електроенергетичних характеристик.
4. Побудова моделі управління одиничним навантаженням найнижчого ієрархічного рівня як складової інтегрованої моделі графіка електричного навантаження.
5. Побудова цілісної ієрархічної поліморфічної моделі управління електричним навантаженням СЕП на основі об’єднання інтегрованих моделей різних ієрархічних рівнів.
6. Впровадження і практичне використання побудованих моделей прийняття рішень у виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В УМОВАХ НЕЧІТКОСТІ ВИХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок