Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОНОМАРЬОВ ВОЛОДИМИР ПОРФИРІЙОВИЧ
УДК 38.24+658.152
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01- Економіка підприємства і організація виробництва
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському державному університеті Міністерства
освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, доцент
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський державний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Єрмошенко Микола Миколайович, Рада національної безпеки і оборони України,
завідувач відділу стратегічного планування економічної безпеки апарату (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Ревенко Надія Григорівна, Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою економіки, менеджменту та маркетингу (м. Дніпродзержинськ).
Провідна установа - Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем регіональної економіки (м. Донецьк).
Захист відбудеться 6 жовтня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському державному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського державного університету за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 2 вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкової економіки в Україні істотно змінило умови діяльності підприємств: змінилися форми і методи державного регулювання, посилився вплив зовнішнього середовища, основною якістю якого є невизначеність, підвищився рівень відповідальності керівників підприємств за самостійно прийняті управлінські рішення.
Зміна умов спричинило за собою появу в діяльності підприємств цілком нових проблем, що потребують теоретичного осмислення і розробки практичних рекомендацій по їхньому рішенню. До числа таких відноситься проблема забезпечення економічної безпеки підприємства.
На державному рівні в рішенні проблеми економічної безпеки зроблені перші кроки: розроблена концепція економічної безпеки України, виконані дослідження окремих аспектів економічної безпеки держави. У той же час теоретичні і методологічні аспекти економічної безпеки підприємства в українській економічній науці практично не досліджувані. У цьому зв'язку виникає нагальна потреба в науковій і практичній розробці даної проблеми, підготовці рекомендацій по забезпеченню економічної безпеки підприємства.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики наукових праць кафедри менеджменту Східноукраїнського державного університету. У рамках міжнародного проекту "Порівняльний аналіз чинників і стратегій модернізації промислових підприємств у країнах із перехідною економікою (на прикладі Росії й України)", що виконується кафедрою менеджменту за програмою INCO-COPERNICUS Contract no ERB IC 15-CT 98-1012, здобувачем проаналізовані прибутковість і рівень економічної безпеки підприємств по розроблених їм методиках.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є комплексна розробка теоретичних, методичних і прикладних питань забезпечення економічної безпеки підприємства в умовах ринкових відносин на підставі теоретичного обгрунтування механізму забезпечення економічної безпеки підприємства і рекомендацій по його реалізації.
Для досягнення поставленої мети були вирішені такі задачі:
досліджені передумови виникнення поняття економічної безпеки підприємства, його еволюція і сутність;
досліджено сутність інтересів підприємства як основи забезпечення його економічної безпеки і проведена їхня систематизація;
проведений аналіз впливу основних напрямків державного регулювання діяльності підприємств на рівень їхньої економічної безпеки;
обгрунтовано критерії економічної безпеки підприємства і її рівня;
визначено структуру механізму забезпечення економічної безпеки підприємства і показані дія і взаємодія його елементів;
розроблено методику оцінки рівня економічної безпеки підприємства;
проведено аналіз ефективності практичного використання підходів до оцінки рівня економічної безпеки підприємства і впроваджені методики, розроблені на основі теоретичних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок