Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ефективність капітальних вкладень в оновлення кар’єрного автотранспорту гірничорудних підприємств

Ефективність капітальних вкладень в оновлення кар’єрного автотранспорту гірничорудних підприємств

Назва:
Ефективність капітальних вкладень в оновлення кар’єрного автотранспорту гірничорудних підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Криворізький технічний університет
Мороз Сергій Васильович
УДК 338.94:622.684
Ефективність капітальних вкладень в оновлення кар’єрного автотранспорту гірничорудних підприємств
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Кривий Ріг – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Саллі Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Скубенко Володимир Петрович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України
професор кафедри проектного менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Пасічник Наталя В’ячеславівна,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки, організації
та управління підприємствами.
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ управління виробництвом, м.Донецьк.
Захист відбудеться “24” листопада 2005 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 09.052.01 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна,37, ауд.300.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна,37, ауд.300.
Автореферат розіслано “22” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради, к.е.н. С.М.Короленко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для мінерально-сировинного комплексу держави становище склалося таким чином, що доступність інвестиційних ресурсів, економічні можливості відтворення потужностей, підвищення науково-технічного рівня, попит на продукцію в умовах жорстокої конкуренції на внутрішніх та зовнішніх ринках стали відігравати роль найважливіших чинників існування гірничих підприємств.
Розв'язанню найважливіших проблем підвищення ефективності та раціонального використання основних гірничорудних підприємств приділялась постійна увага з боку відомих вітчизняних та зарубіжних вчених Ю.П.Астафьева, В.Г.Блізнюкова, Ю.Г.Вілкула, А.Г.Темченка, А.М.Турила, В.Я.Нусінова, В.І.Прокопенка, І.В.Зирянова, А.О.Кулешова, В.І.Ганицького та ін., які обґрунтували необхідність застосування поряд із традиційними технічними методами й економічних методів, що визначають ефективне використання інвестиційних ресурсів. Водночас існуючі економічні методи управління не враховують сучасних умов виробництва та зміну рівня використання виробничих потужностей, відсутні в практиці планування підприємств методи управління рівнем стану транспортної техніки, що визначають надійність інвестиційних проектів.
Труднощі у залученні інвестицій на оновлення зношеного парку кар’єрних автосамоскидів може привести до різкого зниження потужності та втрати конкурентоспроможності, особливо в умовах збільшення попиту на сировину на світовому ринку.
Таким чином, вельми актуальною та новою науковою задачею буде розробка методу оцінки та обґрунтовування показників ефективності використання основних фондів кар’єрних автогосподарств та капітальних вкладень у оновлення парку технологічного автомобільного транспорту з урахуванням специфіки його використання та вимог сучасного фінансового ринку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Встановлені закономірності змінювання грошових потоків унаслідок оновлення парку автосамоскидів, що виконано власно автором дисертаційної роботи, стали основою науково – дослідної роботи АД-199 “Дослідження організації роботи та обґрунтування ефективності технічного переозброєння технологічного автотранспорту” (1999 р.), яка виконувалася сумісно з кафедрою менеджменту Національної гірничої академії України.
Розділи дисертації знайшли своє відображення в планових держбюджетних науково-дослідних роботах кафедри менеджменту Національного гірничого університету в період 1999-2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Ефективність капітальних вкладень в оновлення кар’єрного автотранспорту гірничорудних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок