Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Назва:
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Сердюк Юлія Олександрівна
УДК 349.3:369.6
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ
ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України
Науковий керівник: | доктор юридичних наук, професор
Венедиктов Валентин Семенович,
Національний університет внутрішніх справ,
перший проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: |
доктор юридичних наук, професор
Ротань Володимир Гаврилович,
Таврійський національний університет
ім. В.І. Вернадського, завідувач кафедри
цивільного та трудового права
кандидат юридичних наук, доцент
Болотіна Нінель Борисівна, Київський юридичний інститут МВС України, професор кафедри цивільно-правових дисциплін
Провідна установа: |
Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, відділ проблем цивільного, трудового
і підприємницького права, Міністерство освіти
і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “22” квітня 2005 р. о “10” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “21” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одночасно з прийняттям Конституції Україна взяла на себе обов'язок із забезпечення соціальної спрямованості економіки, належних умов для повного здійснення громадянами права на працю, на достатній життєвий рівень, гарантованості права на соціальний захист, створення умов для ефективного та доступного для всіх громадян медичного обслуговування, розробки, затвердження і здійснення загальнодержавних програм соціального розвитку тощо. Зазначені процеси в повній мірі стосуються і працівників органів внутрішніх справ та їх сімей, особливо їх соціально-правового захисту.
На сучасному етапі розвиток системи соціального захисту працівників органів внутрішніх справ України та їх сімей залишає бажати кращого. Передусім це пов'язане із нестабільністю, безсистемністю законодавства, яке закріплює гарантії соціального захисту даної категорії населення, неефективною практикою його застосування, відсутністю належного фінансування з боку держави та ін., що посилюється кризовими явищами в політичній, економічній та соціальній сферах суспільства. Всі ці фактори породжують соціальну незахищеність сімей працівників системи МВС України. А отже зрозуміло, що від рівня добробуту та матеріальної забезпеченості родини працівника органів внутрішніх справ, від моральної атмосфери в ній, від впевненості у її соціальній захищеності безпосередньо залежить моральний стан останнього, а як наслідок цього і сумлінне, результативне виконання ним своїх службових обов'язків. Тому, цілком природним на даному етапі є висунення на перший план питання соціального захисту працівників органів внутрішніх справ України та їх сімей, нормативно-правове забезпечення й регулювання даного процесу.
Вдосконалення системи соціального захисту даної категорії населення має бути системним і віддзеркалювати у своєму змісті всі реалії та тенденції сучасної політики, а в деяких випадках й передбачати майбутнє, служити правовим орієнтиром під час вирішення тих чи інших проблем побудови соціального демократичного українського суспільства. Така робота має широкомасштабний характер та потребує науково виваженого, аргументованого підходу, що підтверджує необхідність проведення дослідження з питань соціального захисту не тільки працівників органів внутрішніх справ, а й їх сімей.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок дисертаційного дослідження належить до пріоритетних у науці трудового права та права соціального забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок