Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,94 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТРИВАЙЛО АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
УДК 65:658.871/.878
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА
ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі менеджменту
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Іванова Ірина Вячеславівна
Київський національний
торговельно-економічний університет,
доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Мартиненко Микола Мефодійович
Київський економічний інститут менеджменту, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент Соболь Сергій Миколайович
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту
Провідна установа
Харківський державний економічний університет,
кафедра економіки підприємства і менеджменту,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “21” грудня 2000 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156. Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “17 ” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Політичні та економічні зміни, які відбуваються в Україні впродовж останнього десятиріччя, спонукають керівництво вітчизняних підприємств до пошуку нових шляхів підвищення ефективності діяльності у конкурентних умовах господарювання.
Одним з напрямів Національної програми інформатизації України, прийнятої у 1998 році, є удосконалення інформаційної підтримки процесів соціально-економічного розвитку держави. З метою створення умов для формування інформаційного забезпечення зовнішньої та внутрішньої торгівлі виникає необхідність застосування сучасних інформаційних технологій у діяльність торговельних підприємств, що має забезпечити якісно новий рівень управління.
Спроможність реагування на швидкі зміни в нестабільних ринкових умовах, збільшення ступеня організаційної та фінансової самостійності, раціоналізація розподілу ресурсів та контроль за їх використанням, потреба в проведенні всебічного аналізу та прогнозуванні фінансово-господарської діяльності підприємства загострюють питання про застосування на підприємствах ефективних інформаційних систем управління.
За умов стрімкого розвитку інформаційних технологій доцільним є впровадження у практичну діяльність керівника підприємства автоматизованого робочого місця, що дасть можливість скоротити час пошуку інформації; оптимізувати потоки вхідної та вихідної інформації; отримувати необхідну інформацію від керівників підрозділів; швидко здійснювати інформаційні коригування, тощо.
Інформаційне забезпечення управлінської діяльності керівника – проблема, яка настійно вимагає до себе уваги саме у теперішній час, коли технології збирання та переробки інформації змінюються дуже швидко. Своєчасне отримання повної та достовірної інформації – шлях до вирішення цілої низки проблем торговельних підприємств.
Якісне удосконалення системи інформаційного забезпечення управлінської діяльності дозволить керівникові підприємства своєчасно приймати більш обґрунтовані рішення, адекватно реагуючи на динаміку оточуючого середовища і складні процеси у самій керованій системі. Це забезпечить успішну адаптацію підприємства до ринкових умов і його тривале існування у конкурентному середовищі.
Аналіз наукових праць, безпосередньо присвячених даній проблематиці, свідчить про відсутність цілісного аналізу інформаційних зв’язків між елементами системи управління, всієї управлінської діяльності, і зокрема, інформаційної діяльності керівника торговельного підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок