Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИЗИКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

РИЗИКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РИЗИКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ЗАРІВНЯК ІРИНА ІВАНІВНА
330.131.7:65.011:621
РИЗИКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність Економіка та управління підприємствами (машинобудування та приладобудування)
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин і маркетингу Тернопільського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
ШТЕФАНИЧ ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ,
Приватний вищий навчальний заклад «Інститут
економіки та підприємництва», м. Тернопіль,
завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
СТАРОСТІНА АЛЛА ОЛЕКСІЇВНА,
Київський національний університет ім.Т.Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
ПОДОЛЬЧАК НАЗАР ЮРІЙОВИЧ,
Національний університет «Львівська політехніка»,
доцент кафедри менеджменту і міжнародного
підприємництва
Захист відбудеться «13» червня 2008 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 у Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. 290-А).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розіслано «12» травня 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.е.н. Завербний А.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування стабільного промислового комплексу України неможливе без досягнення ефективного функціонування його окремих підприємств, зокрема машинобудівних. Особливістю функціонування підприємств машинобудування у сучасних умовах є їхня постійна залежність від усієї сукупності внутрішніх і зовнішніх факторів діяльності.
Однією з основних причин існування численних збиткових машинобудівних підприємств є недосконалість системи роботи з ризиками. У зв’язку з цим великого значення набувають питання, які стосуються процесу розробки і реалізації системного підходу до ризиків, особливо маркетингової діяльності, оскільки від успішності її здійснення значно залежить ефективність роботи підприємства в цілому. Усі види ризиків маркетингової діяльності взаємопов’язані і впливають на діяльність підприємств, перешкоджаючи прийняттю рішення і оптимізації ризику. Пошук та реалізація ефективного механізму оцінки, зменшення та управління ними відкриватиме реальні можливості для побудови потужних вітчизняних машинобудівних підприємств, здатних на рівних конкурувати зі світовими лідерами або зайняти свою нішу на світовому ринку.
Представниками наукової думки, які вперше розглядали проблему ризиків, були: Є.Н.Тетенс, Ф.Найт, Р.Кантільон, А.Сміт, Дж.Мілль, Н.У.Сеніор. Вагомий внесок у дослідженнях цієї проблеми внесено такими вченими-економістами, як В. Варкалло, Я.Дангель, М.І.Фінлей, А.Маршалл, А.Пігу, Т.Бачкаї, Д.Мессен, Дж. М. Кейнс. В останній час наукова проблематика ризиків отримала розвиток у наукових розробках багатьох вітчизняних і зарубіжних науковців: А.Т.Альгіна, І.В.Алєксєєва, І.Т.Балабанова, С.В.Близнюка, І.А.Брижань, В.В.Вітлінського, В.М.Гранатурова, Х. Драганова, К.Каменева, Б. Илиева, І.Ю.Івченко, С.М. Ілляшенка, П.Золина, Є.В. Крикавського, О.Є. Кузьміна, І.В. Литовченко, Н.І.Машиної, Н.Ю. Подольчака, А.О.Старостіної, С.К. Харічкова, Н.І. Чухрай, Д.А.Штефанича, О.Л.Устенка, О.І.Ястремського та інших. Їх праці присвячені дослідженню сутності ризиків, визначенню факторів і причин їх виникнення, класифікації ризиків, характеристиці методів оцінки, виявленню шляхів та резервів зменшення ризиків та управління ними.
В той же час потрібно констатувати, що існуючі підходи в цих питаннях спрямовані в основному на розв’язання окремих проблемних аспектів оцінки, аналізу та врахування різних видів ризиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РИЗИКИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок