Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА

МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА

Назва:
МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,81 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерство освіти і науки України
Хміль Роман Євгенович
УДК 624.012:620.193
МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
автореферат
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2003


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні конструкції та мости” Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
БЛІХАРСЬКИЙ Зіновій Ярославович,
Національний університет “Львівська політехніка,
доцент кафедри “Будівельні конструкції та мости”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва та архітектури,
завідувач кафедри „Залізобетонні та кам’яні конструкції”
кандидат технічних наук, доцент
БАРАБАШ Василь Михайлович,
Львівський державний аграрний університет,
доцент кафедри „Будівельні конструкції” | Провідна установа: | Одеська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Одеса |
Захист відбудеться “ 6 червня 2003 р. у 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.11.у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ауд.226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “ 5 травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К35.052.11. Г. Петришин


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Корозійне руйнування є однією з основних проблем експлуатації будівельних конструкцій і може спричинити їх передчасне руйнування. Залізобетон на даний час – найбільш поширений будівельний матеріал, він успішно виконує несучі функції в будівельних конструкціях при широкому діапазоні силових навантажень. Відомо також, що на всі існуючі споруди в тій чи іншій мірі діють корозійні процеси. В кольоровій металургії, хімічній, целюлозно-паперовій промисловості та енергогенеруючих підприємствах від 20 до 70% загальної кількості споруд піддаються впливу різноманітних агресивних середовищ. При дії середовищ малої концентрації цей процес може розтягуватися на довгі роки. В той же час, при дії висококонцентрованих агресивних середовищ конструкції можуть руйнуватися дуже швидко. Саме тому, експлуатація споруд при активному впливу агресивних середовищ повинна супроводжуватися врахуванням цього впливу у розрахунках, що є не менш важливим за періодичний огляд цих конструкцій фахівцями. Законодавчою базою для вдосконалення нормативно-методичного забезпечення заходів для продовження залишкового ресурсу є Постанови Кабінету Міністрів України №409 від 05.05.1997р. “Про забезпечення надійної і безпечної експлуатації будівель та інженерних мереж”, рішення міжвідомчої комісії з питань науково-технологічної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 14.02.2002 “Про технічний стан і залишковий ресурс конструкцій і споруд основних галузей господарства в Україні”.
На даний час, в основному, дослідження параметрів напружено-деформованого стану (НДС) пошкоджених корозією конструкцій відбувалося шляхом завдавання корозійних пошкоджень елементам з наступним випробовуванням їх до руйнування короткочасним навантаженням. Але ж всі конструкції експлуатуються під навантаженням (експлуатаційного чи принаймні від власної ваги). Цей фактор при таких дослідженнях не враховувався. Оцінку НДС залізобетонних конструкцій, що мають корозійні пошкодження при дії навантаження можна дати на основі результатів теоретичних і експериментальних випробовувань таких конструкцій, що також є необхідним при визначення їх довговічності.
Дослідження параметрів НДС конструкцій при одночасній дії на них навантаження та агресивного середовища внаслідок складності рішення є недостатньо вивченою і актуальною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ ДІЇ АГРЕСИВНОГО СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок