Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ПРИНЦИПІВ І НОРМ У СФЕРІ УБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ

РОЗВИТОК МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ПРИНЦИПІВ І НОРМ У СФЕРІ УБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ

Назва:
РОЗВИТОК МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ПРИНЦИПІВ І НОРМ У СФЕРІ УБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,57 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ГЕРАСИМОВ Ростислав Олегович
УДК 341.226 : 629.7.067
РОЗВИТОК МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ПРИНЦИПІВ І НОРМ
У СФЕРІ УБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
12.00.11 – міжнародне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2008


Дисертація є рукописом
Роботу виконано на кафедрі міжнародного права і міжнародно-правових відносин Одеської національної юридичної академії
Науковий керівник | кандидат юридичних наук, доцент
ЧЕРКЕС Марк Юхимович
Одеська національна юридична академія, завідуючий кафедрою міжнародного права і міжнародних відносин
Офіційні опоненти | доктор юридичних наук, професор
МАЛИШЕВА Наталія Рафаелівна
Міжнародний центр космічного права Національної академії наук, професор
кандидат юридичних наук, доцент
РИЖИЙ Володимир Іванович
Приватне підприємство “Юридичне бюро Рижого”, президент
Захист відбудеться „18” березня 2008 р., о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.867.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м.Київ, пров. Несторівський, 4.
 
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України 04053, м.Київ, пров. Несторівський, 4.
Автореферат розіслано „16” лютого 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради |
О.М. Биков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Убезпечення цивільної авіації від звичай-них експлуатаційних ризиків і навмисно здійснюваних диверсій та актів насильства є передумовою ефективного функціонування авіаційного транспорту як невід’ємної складової національної і світової економіки. Міжнародно-правове регулювання убезпечення цивільної авіації має на меті заповнення прогалин і усунення недоліків у взаємодії відповідних норм національних правових систем за допомогою специфі-чного інструментарію міжнародного права, і водночас упорядкування такої взаємо-дії задля більшої ефективності правового регулювання в цілому, на засадах поваги до суверенітету держав. Недолугість, неефективність міжнародно-правового регу-лювання убезпечення цивільної авіації і його міжнародного адміністрування відкри-вають шлях примусовому екстратериторіальному застосуванню відповідних норм національного права більш потужних держав за рахунок суверенітету і національних інтересів інших держав, зокрема і України. Відтак, підтримання на належному рівні ефективності міжнародно-правового регулювання убезпечення цивільної авіації становить національний інтерес України і переважної більшості держав Світу. Це не є можливим без регулярного, комплексного наукового дослідження відповідної про-блематики.
Існуючі комплексні дослідження міжнародно-правового регулювання діяльно-сті цивільної авіації та ї убезпечення належать до 1970-х рр. (А. Верещагін, Ю.Малєєв, А. Мовчан, В.Бордунов, О.Котов) та 1940-х рр. (Б. Ченг). Новітні зміни вимагають не лише перегляду висновків цих робіт, але і нової постановки проблем. Сучасні комплексні праці з питань правового врегулювання убезпечення цивільної авіації досліджують національне право конкретної країни, і лише в його контексті – окремі міжнародні норми (Д. МакКлін, Дж. Бальфур, Р.Гардінер, Дж.Гох, А. Мов-чан, В. Бордунов), або викладають наукову проблематику спрощено і вибірково (І. Дедерікс-Вершор). Обмежену кількість питань міжнародно-правового регулювання убезпечення цивільної авіації розглянуто у спеціалізованих роботах. Це міжнаро-дно-правове врегулювання боротьби з актами незаконного людського втручання у діяльність цивільної авіації (А. Аггравала, Р. Абейратне, Ю. Малєєв, А. Верещагін, А. Кіслов, В. Рижий, Н. Джойнер), міжнародно-правовий статус і значення регламе-нтів Міжнародної організації цивільної авіації /ІКАО/ (Т. Бургенталь, М. Васильєв, О. Котов, А. Верещагін, Ю. Малєєв). Численні висновки цих досліджень, зважаючи на сучасну міжнародну практику і розвиток міжнародного права, потребують допо-внення або перегляду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ПРИНЦИПІВ І НОРМ У СФЕРІ УБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок