Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Трудомісткість послуг з працевлаштування: методологія визначення та практика використання

Трудомісткість послуг з працевлаштування: методологія визначення та практика використання

Назва:
Трудомісткість послуг з працевлаштування: методологія визначення та практика використання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Державний вищий навчальний заклад“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
Кравчук Оксана Іванівна
УДК 331.53
Трудомісткість послуг з працевлаштування:
методологія визначення та практика використання
Спеціальність 08.00.07 – Демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі управління персоналом та економіки праці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Петюх Василь Миколайович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри управління персоналом та економіки праці
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Нижник Віктор Михайлович,
Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України,
проректор з фінансово-економічної діяльності,
завідувач кафедри міжнародних економічних відносин
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Покрищук Валерій Олександрович,
Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і Національної академії наук України,
завідувач відділу прогнозування ринку праці і політики зайнятості населення
Захист відбудеться 6 грудня 2007 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, ауд. 601.
Автореферат розіслано 6 листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор |
О.С.Федонін


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У сфері сприяння працевлаштуванню першочергового значення набуває забезпечення якості послуг, обсяги яких в Україні невпинно зростають. Останнє пов’язано з розширенням їх переліку, поліпшенням роботи з клієнтами, збільшенням кількості їх відвідувань, подовженням тривалості прийому тощо. При цьому, очевидними є випереджаючі темпи зростання обсягів робіт порівняно з темпами зростання чисельності персоналу (для Державної служби зайнятості (ДСЗ) при обслуговуванні незайнятого населення більше ніж в 4 рази, а роботодавців – в 8,5 раза) та нерівномірність розподілу трудового навантаження (співвідношення між максимальним та мінімальним рівнями якого в регіональному розрізі більш як 2 рази), що знижують якість послуг. Це обумовлює потребу в удосконаленні методологічних, методичних і практичних засад підвищення ефективності управління трудовими затратами залежно від зміни зовнішніх і внутрішніх умов діяльності організацій з працевлаштування, зокрема, до визначення і використання трудомісткості їх послуг на основі застосування процесного підходу.
Аналіз основних досліджень і публікацій з даного питання свідчить про значне підвищення уваги в наукових колах до проблем реалізації державної політики на ринку праці та діяльності організацій, які надають послуги з працевлаштування. Ці аспекти висвітлювали у працях такі вітчизняні та зарубіжні вчені, як С.І.Бандур, В.Я.Брич, І.Ф.Гнибіденко, М.І.Долішній, Р.П.Колосова, А.М.Колот, І.С.Кравченко, Л.С.Лісогор, Е.М.Лібанова, Ю.М.Маршавін, О.Ф.Новікова, О.В.Павловська, І.Л.Петрова, В.М.Петюх, В.О.Покрищук, Д.Прайс, С.Рікка, В.А.Савченко, Ф.Туй, Е.Хансен та інші. Заслуговують на увагу праці вітчизняних і зарубіжних науковців, які присвячені теоретичним, методологічним та практичним аспектам визначення трудових затрат, зокрема: В.В.Адамчука, І.В.Багрової, Д.П.Богині, О.А.Грішнової, Б.М.Генкіна, В.М.Данюка, Ю.П.Кокіна, Р.П.Колосової, А.М.Колота, Г.Г.Мелік’яна, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Трудомісткість послуг з працевлаштування: методологія визначення та практика використання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок