Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Тестовий контроль аудитивних умінь студентів немовних факультетів вищого педагогічного навчального закладу (ІІ курс, англійська мова)

Тестовий контроль аудитивних умінь студентів немовних факультетів вищого педагогічного навчального закладу (ІІ курс, англійська мова)

Назва:
Тестовий контроль аудитивних умінь студентів немовних факультетів вищого педагогічного навчального закладу (ІІ курс, англійська мова)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Київський державний лінгвістичний університет
Кміть Олена Володимирівна
УДК 378.147:802.0(048)
Тестовий контроль аудитивних умінь
студентів немовних факультетів
вищого педагогічного навчального закладу
(ІІ курс, англійська мова)
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика
навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського державного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент
Петращук Олена Петрівна,
Київський державний лінгвістичний університет,
доцент кафедри методики викладання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Тарнопольський Олег Борисович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, завідувач кафедри іноземних мов
кандидат педагогічних наук, доцент
Коломієць Світлана Семенівна,
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри теорії, практики та перекладу
англійської мови
Провідна установа Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна,
кафедра перекладу та англійської мови,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 7 вересня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському державному лінгвістичному університеті, 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного лінгвістичного університету, 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 3 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
Загальна характеристика роботи
Розширення зв’язків з іноземними державами в різних сферах діяльності, характерне для сучасного етапу розвитку України, стимулює встановлення та зміцнення контактів між вітчизняними і зарубіжними спеціалістами, в ході яких відбувається інтенсивний обмін професійно-значущою інформацією. Такі контакти сприяють зростанню рівня професійної компетенції фахівців. Неодмінною умовою їх здійснення виступає практичне володіння вітчизняними спеціалістами іноземними мовами. Здатність успішно спілкуватися англійською мовою набуває особливої актуальності для вчителів інформатики, з огляду на те, що пріоритет у розробці комп’ютерних технологій і комп’ютерної техніки належить англомовним країнам. Згідно з вимогами чинної програми з іноземних мов для неспеціальних факультетів вищих навчальних закладів (ВНЗ), студенти, які опановують зазначену спеціальність, повинні володіти англійською мовою на рівні, що забезпечить їм можливість спілкуватися нею, отримувати і передавати інформацію зі свого фаху. Це вимагає володіння комунікативною компетенцією, необхідною для іншомовного спілкування у професійній сфері і, зокрема, сформованості спеціалізованої комунікативної компетенції в аудіюванні, оскільки встановлено, що в умовах комунікації питома вага сприймання мовлення на слух складає приблизно тридцять відсотків від загального часу спілкування.
Формування спеціалізованих комунікативних компетенцій у кожному виді мовленнєвої діяльності, в тому числі в аудіюванні, у студентів немовних спеціальностей вищого педагогічного навчального закладу (ВПНЗ) здійснюється на ІІ курсі. Але умови формування спеціалізованої комунікативної компетенції в аудіюванні на цьому етапі є не дуже сприятливими через обмеженість аудиторного часу, відведеного на оволодіння аудіюванням, велику кількість студентів у групі, завантаженість студентів завданнями з профілюючих дисциплін, різний ступінь усвідомлення студентами значення опанування іншомовного спілкування, а відтак і значення оволодіння аудіюванням іншомовних текстів. За таких умов виникає необхідність забезпечення оптимальної організації процесу навчання аудіювання, що виявляється можливим при гнучкому управлінні цим процесом. Найхарактернішим типом управління процесом навчання виступає управління зі зворотним зв’язком.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Тестовий контроль аудитивних умінь студентів немовних факультетів вищого педагогічного навчального закладу (ІІ курс, англійська мова)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок