Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕВОЛЮЦІЙНІ МЕТОДИ ПОБУДОВИ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ ТЕСТІВ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ

ЕВОЛЮЦІЙНІ МЕТОДИ ПОБУДОВИ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ ТЕСТІВ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ

Назва:
ЕВОЛЮЦІЙНІ МЕТОДИ ПОБУДОВИ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ ТЕСТІВ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ЕЛЬ-ХАТІБ АДНАН ІБРАГІМ ІССА
(ЙОРДАНІЯ)
УДК 681.518:681.326.7
ЕВОЛЮЦІЙНІ МЕТОДИ ПОБУДОВИ
ПЕРЕВІРЯЮЧИХ ТЕСТІВ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Скобцов Юрій Олександрович
ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, завідувач кафедрой автоматизованих систем управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Кривуля Геннадій Федорович
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедрою автоматизації проектування обчислювальної техніки, м. Харків;
кандидат технічних наук, доцент, Ладиженський Юрій Валентинович
ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, доцент кафедри прикладної математики і інформатики, м. Донецьк .
Захист відбудеться “ 18 ” жовтня 2007р. о 14:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58. ауд. 8.704.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, уч. корпус 2
Автореферат розісланий “ 10 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К11.052.03
кандидат технічних наук, доцент Г.В. Мокрий


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Широке поширення комп'ютерних технологій в усіх галузях економіки підвищує вимоги до якості та ефективності обчислювальної техніки, що використовується. Сучасна технологія проектування та виробництва комп'ютерних систем дозволяє реалізувати в одному кристалі мільйони транзисторів. Важливу роль у питаннях підвищення надійності комп'ютерних систем і елементної бази, грають системи автоматизованого проектування та діагностування, що включають у себе тестове діагностування. Ефективність автоматизованих систем тестового діагнозу, заснованих на подачі на випробуваний об'єкт спеціально організованих (тестових) впливів, значною мірою залежить від застосовуваних методів і алгоритмів побудови тестів, що перевіряють.
Важливими компонентами таких систем є підсистеми логічного моделювання та генерації тестів. У теперішній час існує ряд ефективних методів діагностики цифрових схем. Великий внесок у розвиток тестування цифрових схем внесли закордонні дослідники Roth J.P., Zorian Y, Agrawal V.D, Abramovici M., Fujivara H. і вітчизняні вчені Пархоменко П.П., Убар Р.Р., Тоценко В.Г., Романкевич А.М., Дербунович Л.В., Кривуля Г.Ф., Скобцов Ю.О., Хаханов В.І. та інші. Однак дослідження в даному напрямку не припиняються, оскільки методи, що застосовуються, не завжди дозволяють будувати тести необхідної повноти через незадовільні показники швидкодії внаслідок високої розмірності завдання. Найбільш перспективними є алгоритми побудови тестів з використанням методів теорії штучного інтелекту, у першу чергу, генетичних алгоритмів.
Таким чином, побудова перевіряючих тестів для цифрових схем є актуальною науково-технічною проблемою, рішення якої істотно впливає на якість і надійність комп'ютерних систем. У справжній роботі розглядається еволюційний підхід генерації перевіряючих тестових послідовностей цифрових схем, що використовує послідовні та паралельні генетичні алгоритми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана протягом 2004 –2007 р.р. відповідно до наукового напрямку кафедри автоматизованих систем управління Донецького національного технічного університету.
Мета роботи і завдання дослідження: Метою є підвищення ефективності автоматизованого діагностування цифрових систем шляхом розробки еволюційних методів генерації перевірюючи тестів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЕВОЛЮЦІЙНІ МЕТОДИ ПОБУДОВИ ПЕРЕВІРЯЮЧИХ ТЕСТІВ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок