Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ І КОНСТРУКЦІЙ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ СУЧАСНОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ І КОНСТРУКЦІЙ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ СУЧАСНОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ І КОНСТРУКЦІЙ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ СУЧАСНОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,82 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Київський інститут залізничного транспорту
Харківської державної академії залізничного транспорту
ТАРАНЕНКО Сергій Дмитрович
УДК 625.151
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ І
КОНСТРУКЦІЙ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ
СУЧАСНОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ
05.22.06 Залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2000
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на Дніпропетровському стрілочному заводі та на кафедрі “Колія та колійне господарство” Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник
- доктор технічних наук, професор Даніленко Едуард Іванович, Київський інститут залізничного транспорту, завідувач кафедри “Реконструкція та експлуатація залізниць і споруд”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, старший науковий співробітник Глюзберг Борис Ейнихович, Всеросійський науково - дослідний інститут залізничного транспорту, завідувач стрілочної лабораторії;
- кандидат технічних наук, доцент Шехватов Олександр Олександрович, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Колія та колійне господарство”.
Провідна організація - Східноукраїнський державний університет, м. Луганськ
Захист відбудеться “19 “ жовтня 2000 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.820.01 в Київському інституті залізничного транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського інституту залізничного транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул.. Лукашевича, 19.
Автореферат розісланий “ 7 “ вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________ Карпов М.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Роль залізниць в забезпеченні господарчої та економічної діяльності держави є надзвичайно важливою та по суті головнішою серед інших видів транспорту, так як залізниці забезпечують реалізацію практично ? грузообігу та біля 40 % пасажирообігу від усіх транспортних перевозок держави.
Стрілочні переводи є особливими та найбільш відповідальними конструкціями, які призначені для з’єднання та розгалуження залізничних колій. Вони забезпечують перевід рухомих поїздів з однієї колії на другу, розгалуження поїздів по окремих коліях, подачу поїздів та окремих одиниць рухомого складу на спеціальні колії та в спеціальні споруди для їх технічного обслуговування. Від технічного стану стрілочних переводів практично залежить весь перевізний процес на залізничному транспорті.
Кількість стрілочних переводів, які необхідні для укладки в залізничні колії в розвинутих країнах досягає 2 - 2,5 шт. на 1 км розгорнутої довжини колії, на Україні цей показник складає 2,2 шт/км.
Розвиток залізничного транспорту, інтеграція залізниць України в єдину транспортну залізничну мережу Європи, пов’язані з цим задачі підвищення швидкостей руху поїздів та провізної спроможності доріг - все це потребує удосконалення та модернізації конструкцій залізничної колії та стрілочних переводів вітчизняного виробництва та покращення якості їх роботи. Удосконалення та модернізація конструкцій стрілочних переводів та підвищення їх надійності та якості роботи в колії забезпечуються, в першу чергу, за рахунок раціонального рішення задач двох рівней: 1 - правильної постановки та рішення науково-технічних і конструкторських задач, які направлені на удосконалення конструкцій стрілочних переводів; 2 - удосконалення технологій та якості виготовлення конструкцій стрілочних переводів, їх деталей та вузлів.
Дисертація присвячена дослідженням і рішенням питань по пункту 2.
Актуальність теми. Забезпечення надійної та тривалої роботи стрілочних переводів в колії можливо досягнути тільки в результаті рішення комплексу питань: удосконалення конструкцій та параметрів, удосконалення матеріалів, із яких виготовлені деталі та вузли стрілочних переводів, удосконалення технології їх виготовлення, удосконалення систем ведення стрілочного господарства, удосконалення розрахункових методик у галузі прогнозування надійності та довговічності роботи конструкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ВИГОТОВЛЕННЯ І КОНСТРУКЦІЙ СТРІЛОЧНИХ ПЕРЕВОДІВ СУЧАСНОГО ВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок