Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНОК МІЦНОСТІ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ БЕТОНУ

РОЗРАХУНОК МІЦНОСТІ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ БЕТОНУ

Назва:
РОЗРАХУНОК МІЦНОСТІ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ БЕТОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,25 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка
ДЯЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.012.45:624.072:624.046.2
РОЗРАХУНОК МІЦНОСТІ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ БЕТОНУ
Спеціальність 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2006
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор Павліков Андрій Миколайович, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент Семко Олександр Володимирович, професор кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
кандидат технічних наук, доцент Жорняк Микола Сидорович, доцент кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру Кременчуцького державного політехнічного університету.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться „16” січня 2007р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24
Автореферат розісланий „ 12” грудня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Чернявський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетон є одним із основних конструктивних матеріалів в будівництві. Широке використання залізобетону в будівельній галузі, що супроводжується вдосконаленням характеристик будівельних матеріалів, потребує постійного розвитку теорії залізобетону. Особливо це стосується залізобетонних конструкцій, які експлуатуються в умовах складних навантажень, зокрема, косого згинання. Так, наприклад, косого згинання зазнають підкранові балки, стінові панелі, елементи фахверків, оболонок, мостів, підземних споруд та інші конструкції, в яких площина дії зовнішніх зусиль не співпадає з головними осями інерції.
Косе згинання є наслідком не тільки силового впливу, воно також виникає у результаті неточного встановлення або виготовлення арматурних каркасів при виробництві залізобетонних елементів.
Косого згинання у тій чи іншій мірі зазнають всі згинальні елементи, але методики розрахунку як в довідковій літературі, так і в сучасних нормах проектування залізобетонних елементів (ЗБЕ) не враховують всіх можливих випадків форми стиснутої зони в косозігнутих елементах, що призводить до неточностей при розрахунках.
Також чинні нормативні документи в розрахунках на міцність пропонують застосовувати прямокутну епюру розподілення напружень в бетоні стиснутої зони, яка не повністю відповідає дійсному напружено-деформованому стану елемента.
В певній мірі позбутися відмічених недоліків можна шляхом використання повної діаграми фізичного стану бетону на стиск. Таким чином, розроблення методики розрахунку міцності залізобетонних елементів при косому згинанні із застосуванням повної діаграми стану бетону на стиск дозволило б більш точно розраховувати конструкцій та виготовляти їх більш економічними.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Результати роботи використані у держбюджетних науково-дослідницьких роботах „Дослідження напружено-деформованого стану залізобетонних елементів і конструкцій, що працюють на косе позацентрове стиснення і косий згин, удосконалення методів їх розрахунку та розробка схем раціонального армування” (№ держреєстрації 0100U002074) та „Розрахунок тріщиностійкості і міцності косозігнутих залізобетонних таврових елементів” (№ держреєстрації 0104Ш00319), що виконувались на кафедрі ЗБіККта ОМ в ПНТУ ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРАХУНОК МІЦНОСТІ КОСОЗІГНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПОВНОЇ ДІАГРАМИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ БЕТОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок