Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Дослідження хелатної сполуки цинку з 2-меркаптобензтіазолом та розробка лікарських форм на її основі

Дослідження хелатної сполуки цинку з 2-меркаптобензтіазолом та розробка лікарських форм на її основі

Назва:
Дослідження хелатної сполуки цинку з 2-меркаптобензтіазолом та розробка лікарських форм на її основі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,41 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
ЯВОРСЬКА Оксана Петрівна
УДК: 615.3:(546.47+547.7892).07.014].002.
Дослідження
хелатної сполуки цинку з 2-меркаптобензтіазолом
та розробка лікарських форм на її основі
15.00.01 – технологія ліків та промислова фармація
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Львів – 1998


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі загальної, біонеорганічної та фізколоїдної хімії Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького.
Наукові керівники: доктор фармацевтичних наук, професор
Минка Анатолій Федорович
Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, завідувач кафедри загальної, біонеорганічної та фізколоїдної хімії;
кандидат фармацевтичних наук, доцент
Зарума Любов Євгенівна
Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, доцент кафедри технології ліків з курсом заводської технології ліків.
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Головкін В’ячеслав Олександрович
Запорізький медичний університет, завідувач кафедри технології ліків;
доктор фармацевтичних наук, старший науковий співробітник
Черпак Олександр Мефодійович
Львівський науково-дослідний інститут патології крові та трансфузійної медицини МОЗ України, завідувач лабораторії біохімії крові.
Провідна організація: Українська фармацевтична академія (м. Харків),
кафедра аптечної технології ліків.
Захист відбудеться 25 грудня 1998 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.600.02 у Львівському державному медичному університеті ім. Данила Галицького за адресою: 290000, МСП, м. Львів, вул. Пекарська, 69.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці університету (290000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 6).
Автореферат розісланий 23 листопада 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 35.600.02
доцент Гасюк Г.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рівень життя та стан здоров’я населення в значній мірі пов’язані з розвитком ветеринарної медицини.
Потреби народного господарства зумовили виникнення та стрімкий розвиток окремого напрямку фармацевтичної науки – ветеринарної фармації. Продуктивність вітчизняного тваринництва знаходиться у прямій залежності від комплексу заходів, спрямованих на профілактику та лікування захворювань тварин. Однією з причин великих економічних збитків у галузі є зростання неплідності тварин, спричиненої різними гінекологічними захворюваннями, зокрема ендометритом бактеріальної та грибкової етіології.
Більшість існуючих вітчизняних ветеринарних засобів для лікування ендометриту не відповідають сучасним вимогам з огляду терапевтичної ефективності та економічних показників. Тому актуальною проблемою є пошук нових біологічно активних речовин із широким спектром протигрибкової та протимікробної дії і створення на їх основі раціональних лікарських форм з метою застосування у ветеринарній практиці. Найбільш раціональними речовинами зазначеного спектру дії є похідні 2-меркаптобензтіазолу з огляду на їх малу токсичність і високу економічну доступність.
Праці М.Д.Литвинчука (1965), В.О.Ліходєда (1975), В.В. Гладишева (1988), І.О.Пухальської (1994), В.В.Головкіна (1997) та деякі інші, присвячені вивченню фармакологічних, токсикологічних, мікробіологічних та технологічних властивостей лікарських засобів на основі 2-меркаптобензтіазолу. У зв’язку з цим, синтез та вивчення властивостей нових біологічно активних речовин, похідних 2-меркаптобензтіазолу, є актуальним і перспективним.
Цинкові солі 2-меркаптобензтіазолу заслуговують на особливу увагу з огляду на їх важливу роль в обмінних процесах організму, що використовується для приготування засобів локальної дії, призначених для лікування захворювань шкіри і слизових різної етіології.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом проблеми „Фармація” МОЗ України і є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи Львівського державного медичного університету (№ держреєстрації 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Дослідження хелатної сполуки цинку з 2-меркаптобензтіазолом та розробка лікарських форм на її основі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок