Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання та орієнтовані на знання засоби підтримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України

Моделювання та орієнтовані на знання засоби підтримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України

Назва:
Моделювання та орієнтовані на знання засоби підтримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Економічні здобутки та успіхи високорозвинених країн завжди грунту
вались на базових галузях національних економік


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Краснюк Максим Тарасович
УДК 330.46
Моделювання та орієнтовані на знання засоби підтримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України
Спеціальність 08.03.02. – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Ситник Віктор Федорович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедрою інформаційних систем в економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Ревенко Валерій Лук’янович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ та Міністерства освіти і науки України
провідний науковий співробітник відділу соціально-економічного моделювання
кандидат економічних наук, доцент,
Лук’яненко Ірина Григорівна,
Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, м. Київ, завідувач кафедрою фінансів, заступник декана факультету економічних наук
Провідна установа: Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка , кафедра економічної кібернетики, м. Київ
Захист відбудеться " 25 " листопада 2002 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий “ 22 ” жовтня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нафта, газ та їхні продукти як життєво важливі види корисних копалин завжди мали визначальний вплив на розвиток народного господарства і підвищення добробуту кожної держави. Отже, нафтогазовий комплекс України істотно впливає на кінцеві результати роботи всього господарського комплексу і тому питання підвищення ефективності його функціонування завжди актуальні.
Однак впродовж останніх десяти років вперше за всю історію нафтогазової галузі не забезпечувалось навіть просте відтворення запасів вуглеводнів. Досягнення можливого рівня забезпеченості власними паливно-енергетичними ресурсами є принциповим завданням національної економіки, без вирішення якого неможливе успішне здійснення економічних, науково-технічних і соціальних програм, спрямованих на забезпечення державної незалежності.
Нафтогазова промисловість України з величезними обсягами нерозвіданих ресурсів нафти та газу, з собівартістю нафти і газу в декілька разів нижчою від світових цін, наявністю значної кількості нафтових і газових промислів, бурових і геофізичних підприємств, нафтопереробних заводів, розга-луженої сітки нафтогазопроводів, висококваліфі-кованих виробничих колективів дозволяє при їх ефективному використанні не тільки стабілізувати, а й в перспективі значно збільшити видобуток нафти та газу.
Важливою причиною падіння обсягів видобутку нафти та газу є недостатня ефективність управління циклом паралельних бізнес-процесів вітчизняної нафтогазової компанії: розвідка родовищ, їх облаштування та розробка, видобуток і реалізація нафти та газу. Виходом є застосування ефективного економіко-математичного моделювання на стратегічному рівні управління та використання орієнтованих на знання засобів підтримки прийняття рішень як невід’ємної складової комплексної інформаційної системи (ІС) нафтогазової компанії.
Тому особливої актуальності набувають питання: розробки комплексної системи економіко-математичної підтримки прийняття рішень на макрорівні вітчизняної нафтогазовидобувної компанії, розробки концепції інформаційної системи компанії, вивчення питання застосування орієнтованих на знання СППР як складової засобів реалізації політики управління знаннями нафтогазовидобувної компанії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: Моделювання та орієнтовані на знання засоби підтримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок