Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

Назва:
СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,13 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Сергієнко Юрій Петрович
УДК: 796.011.3-057.36
СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ
24.00.02. – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
ХАРКІВ – 2005
Дисертація є рукопис:
Роботу виконано у Національній академії державної податкової Служби України, Державної податкової адміністрації України.
Науковий керівник: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Ровний Анатолій Степанович, Харківська державна академія фізичного культури, завідувач кафедри біологічних основ фізичного виховання.
Офіційні опоненти: доктор біологічних наук, професор
Друзь Валерій Анатолійович,
Харківська державна академія фізичної культури,
професор кафедри біологічних основ фізичного
виховання;
доктор педагогічних наук, доцент
Камаєв Олег Іванович, Національний університет внутрішніх справ України, професор кафедри спеціальної і фізичної підготовки.
Провідна установа: Львівський державний інститут фізичної
культури, кафедра теорії і методики
фізичного виховання, Державний комітет України
з питань фізичної культури і спорту м. Львів.
Захист дисертації відбудеться 29 березня 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.862.01 Харківської державної академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розісланий 28 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Ашанін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В наказі ДПА України № 411 від 26 серпня 1998 року “Про затвердження Настановлення по організації професійної підготовки працівників податкової міліції Державної податкової адміністрації України”, в наказі № 759 від 21 жовтня 2000 року “Про стан професійної підготовки та безпеки особового складу органів внутрішніх справ України та заходи, щодо їх вдосконалення відповідно до завдань президента України з питань забезпечення належного громадського порядку та протидії злочинності в державі”, в Концепції виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, затвердженій Указом Президента України № 981/98 від 4 вересня 1998 року, зазначено, що фізична підготовка, на відміну від інших навчальних предметів, є загальновійськовою дисципліною і тісно пов’язана з процесом професійного становлення військового фахівця. Вона сприяє виконанню специфічних завдань бойової підготовки, і це має братись до уваги під час навчання курсантів.
Як і в будь-якій педагогічній системі, у системі фізичної підготовки простежується залежність результатів навчання від рівня підготовленості та стану здоров’я (Закорко І.П., 2001, Бойко В.Ф., 1997). Дані багаторічних спостережень свідчать, що, згідно з нормами Державних тестів з фізичної підготовки, переважна більшість абітурієнтів вищих навчальних закладів силових структур має незадовільну фізичну підготовку. У них особливо низькі показники сили, витривалості і дещо кращі – швидкості.
Традиційна система фізичної підготовки розрахована на різносторонню фізичну підготовленість молоді, яка приходить в силові структури, на сьогодні неспроможна ефективно впливати на розвиток фізичних якостей, формування професійних навичок, підвищення психологічної готовності правоохоронців (Васьянов Г.П., 1997; Ческідов Н.В., 1997; Зиков А.В., 1998; Борищак М.О., 2000).
Аналіз науково-методичної літератури показує, що існує значна кількість робіт, які присвячені техніці рухових дій, організації та методиці фізичних тренувань, спрямованих на розвиток фізичних якостей (Платонов В.М., Булатова М.М., 1995; Бальсевич В.К., 1989; Запорожанов В.О., 1998; Заціорський В.М. 1992; Лапутін А.М., 1995р; Волков Л.В., 1997; Сахновський К.П., 1998). Але ці наукові дані не вирішують такої проблеми, як професійна підготовка правоохоронців в нинішній час.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок