Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ МЕДИКАМЕНТОЗНИХ І НЕМЕДИКАМЕНТОЗНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ ЕНДОМЕТРИТІВ

КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ МЕДИКАМЕНТОЗНИХ І НЕМЕДИКАМЕНТОЗНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ ЕНДОМЕТРИТІВ

Назва:
КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ МЕДИКАМЕНТОЗНИХ І НЕМЕДИКАМЕНТОЗНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ ЕНДОМЕТРИТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
СТЕБЛО
ПАВЛО ЙОСИПОВИЧ
УДК 618.14-002-036.11-085
КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ
МЕДИКАМЕНТОЗНИХ І НЕМЕДИКАМЕНТОЗНИХ
МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ ЕНДОМЕТРИТІВ
14.01.01 — акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ — 1999
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Гор-ба-чевського МОЗ України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
доктор медичних наук, професор
ФРАНЧУК АНАТОЛІЙ ЮХИМОВИЧ
Тернопільська державна медична академія ім. І.Я.Горбачевського МОЗ Ук-ра-їни професор кафедри акушерства та гінекології медичного факультету
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
доктор медичних наук, професор
СОЛЬСЬКИЙ ЯКІВ ПОРФИРІЙОВИЧ
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
завідувач відділення гінекології
доктор медичних наук, професор
КОХАНЕВИЧ ЄВГЕНІЯ ВІКТОРІВНА
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ Ук-ра-їни завідувач кафедри акушерства та гінекології №2
ПРОВІДНА УСТАНОВА:
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України (м. Ки-їв), кафедра акушерства та гінекології № 1.
Захист дисертації відбудеться "18" червня 1999 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради (Д 26.553.01) по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями "Педіатрія", "Акушерство і гінекологія" при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (адреса: 252050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (252050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий " 08 " травня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради      КВАШНІНА Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема гнійно-запальних захворювань у післяпологовому та післяабортному періодах продовжує зберігати свою актуальність для вітчизняної та закордонної медицини і, незважаючи на успішну реалізацію багатьох її аспектів, залишається однією з головних причин материнської захворюваності та смертності [Венцківський Б.М. та співавт., 1996; Сольський Я.П., 1996; Степанківська Г.К., 1996; Hoyme U.B., 1994; McCormack W.M., 1994].
Проблема післяпологових та післяабортних гнійно-запальних захворювань набуває у даний час особливої актуальності у зв'язку із зниженням імунологічної реактивності організму, збільшенням кількості оперативних розроджень, широким впровадженням антибіотиків та частим їх нераціональним використанням, що призводить до виникнення антибіотикорезистентних госпітальних штамів мікроорганізмів, зміни нормальної мікрофлори статевих шляхів жінок в післяпологовому та післяабортному періодах [Іванюта С.О., 1991; Гуртовой Б.Л. и соавт., 1996; Іванюта Л.І., 1996; Maccato M.l. et al., 1991; Henrіques C.U. et al., 1994].
Найбільш поширеним проявом післяпологової та післяабортної інфекції є гострий ендометрит.  Після фізіологічних  пологів він зустрічається у 2-10випадків, патологічних — у 18-20операцій кесарського розтину — від 6-11до 25-30артифіціальних абортів — у 5_мимовільних — у 10-20[Голота В.Я., 1992; Хміль С.В., 1994; Михай-лен-ко О.Т., 1995; Magee K.P. et al, 1994; Sweet R.L. et al., 1994].
Незважаючи на численні публікації, присвячені проблемі гнійно-запальних захворювань в акушерстві та гінекології, ряд питань патогенезу гострого ендометриту, методи терапії даного захворювання залишаються ще недостатньо вивченими. У літературі зустрічаються лише поодинокі роботи, які дають можливість комплексно оцінити інтегральний стан процесів перекисного окислення ліпідів клітинних мембран (ПОЛ) і системи антиоксидантного захисту організму (АОСЗ), визначити їх безпосередню роль в механізмах розвитку тих патологічних змін, що мають місце при гострому запаленні ендометрію. Недостатньо даних про взаємозв'язок між змінами з боку системи імунітету і станом вільнорадикального окислення ліпідів при даному виді патології.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ МЕДИКАМЕНТОЗНИХ І НЕМЕДИКАМЕНТОЗНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ ЕНДОМЕТРИТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок