Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
імені Михайла Туган - Барановського
Спіцина Надія Миколаївна
УДК 004.78:[005.3:638.8]
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС У СИСТЕМІ
УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.00.04 - економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Доктор економічних наук, професор
Оліфіров Олександр Васильович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
завідувач кафедри комп’ютерних технологій.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Мізюк Богдан Михайлович,
Львівська комерційна академія,
декан факультету менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Алачева Тетяна Іванівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
доцент кафедри маркетингового менеджменту.
Захист дисертації відбудеться 27 травня 2008 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83050, м.Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83017, м. Донецьк, бульв. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 26 квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз задоволення потреб керівників щодо своєчасної, достовірної і повної інформації свідчить, що діючі системи інформаційного забезпечення на торговельних підприємствах характеризуються певними недоліками, пов’язаними з невизначеністю напрямку розвитку існуючих інформаційних систем, відсутністю відомостей про те, яка інформація є критичною для бізнесу і як оперативно надати доступ до неї. На цьому етапі розвитку торговельної галузі України, переходу до нової економіки відбувається зміна поглядів на організацію інформаційних процесів у системі інформаційного забезпечення керівників торговельних підприємств, на процеси надання послуг (сервісу). Упровадження сервісного підходу до реалізації проблем інформаційного забезпечення керівників та працівників торговельного підприємства переносить акценти з інформаційних систем на інформаційний сервіс, який стає об’єктом планування, контролю і регулювання на основі оцінки відповідних показників якості та ефективності.
Удосконалення процесів надання інформаційних послуг для прийняття управлінських рішень стає першочерговим завданням інформаційного забезпечення управління підприємством. Актуальність дослідження процесів інформаційного сервісу посилюється бурхливим зростанням обсягів впровадження інформаційних технологій в управлінську діяльність, а також появою фахівців з інформаційного обслуговування, яким керівники, в процесі подальшого поділу праці у сфері управління, передають частку своїх функцій стосовно інформаційної підтримки прийняття рішень в умовах розширення видів діяльності, товарного асортименту, ускладнення організаційної структури підприємств.
Розвиток інформаційного сервісу відбувався на основі фундаментальних положень науково-інформаційної діяльності, відображених в роботах Д.І.Блюменау, Р.С.Гіляровського та з використанням інформаційних технологій, що знайшли відображення в наукових працях К. Г. Скрипкіна, М.Г.Твердохліба, М. М. Іванова. В основі організації інформаційного сервісу лежить вивчення потреб споживачів. Теоретичні і методичні проблеми вивчення інформаційних потреб для систем підтримки прийняття рішень відображені в роботах Т. І. Алачевої, О.І.Амоші, Л.В.Балабанової, Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок