Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ КРИТЕРІЇВ ПАРАПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЧНИХ, ІМУНОЛОГІЧНИХ ТА БІОХІМІЧНИХ ЗМІН

УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ КРИТЕРІЇВ ПАРАПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЧНИХ, ІМУНОЛОГІЧНИХ ТА БІОХІМІЧНИХ ЗМІН

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ КРИТЕРІЇВ ПАРАПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЧНИХ, ІМУНОЛОГІЧНИХ ТА БІОХІМІЧНИХ ЗМІН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,91 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Парапсоріази складають одну з найбільш дискусійних, оточених непоро
зуміннями груп дерматозів


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ІМЕНІ П.Л. ШУПИКА
ЯВОРОВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 616.517.8:576.8-097
УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ КРИТЕРІЇВ ПАРАПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЧНИХ, ІМУНОЛОГІЧНИХ ТА БІОХІМІЧНИХ ЗМІН
14.01.20 — шкірні та венеричні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
Науковий керівник: | доктор медичних наук, професор Калюжна Лідія Денисівна, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідуюча кафедрою дерматовенерології.
 
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор Проценко Тетяна Віталіївна, Донецький державний медичний університет ім. Горького МОЗ України, завідуюча кафедрою дерматовенерології і косметології факультету післядипломної освіти;
кандидат медичних наук, доцент Сербіна Інеса Михайлівна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, доцент кафедри дерматовенерології.
Провідна установа: | Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України
Захист відбудеться „22” червня 2006 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України (м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9).
Автореферат розісланий „20” травня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої ради,
кандидат медичних наук Бондаренко Г.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на значний прогрес медичних знань серед хронічних патологічних процесів залишається багато захворювань з невідомими етіологією і патогенезом (Altmeyer P., 2003). Значну їх частку складають дерматози, серед яких найбільша група парапсоріази. До цієї групи належать рідкісні маловивчені, надзвичайно торпідні, малочутливі до лікування захворювання (Fitzpatrick T.B., 2002). Як у вітчизняній, так і в закордонній літературі відсутні будь-які дані щодо розповсюдженості та частоти захворювання на парапсоріази. Плутанина в назвах і класифікаціях характерна для цієї групи захворювань від часу її описання (Sams W.M., Lynch P.J., 2003).
Таким чином, всі медичні аспекти – етіологія, патогенез, лікування і профілактика захворювань групи парапсоріазу залишаються мало-вивченими (Habif T.P., Campbell J.L., Quitadamo M.J., Zug K.A., 2001).
Переважною більшістю авторів констатується зв’язок чи трансформація певних нозологічних форм групи парапсоріазу у злоякісні дерматози, а також відсутність визначених клінічних диференційно-діаг-ностичних ознак між початковими проявами злоякісних лімфом шкіри і дерматозами запального характеру (А.М. Вавилов, Е.М. Лезвинская, 1996).
Такий стан пояснює відсутність на сьогодні чітких діагностичних, диференційно-діагностичних, терапевтичних та профілактичних підходів щодо парапсоріазу.
Рідкісність парапсоріазів обумовлює дуже повільні темпи вивчення ланок їх патогенезу, що відбивається у кількості публікацій на цю тему. Протягом останньої третини минулого століття проводилися певні, прогресивні на той час, дослідження, в яких було показано гетерогенність групи парапсоріазу, здатність певних форм до злоякісної трансформації, первинну належність деяких з них до передлімфом (Оразымбетова Д.А., 1978; Разнатовский И.М., 1982; Олисова О.Ю., Копьева Т.Н., 1994). Було доведено значення порушень імунітету у розвитку захворювань групи парапсоріазу, а також показано необхідність проведення імунокорекції (Захарова О.Ю., 1987; Лезвинская Е.М., 1997).
Захворювання, які належать до групи парапсоріазу, є одними з найменш вивчених дерматозів. Значні труднощі спричинює плутанина у назвах окремих нозологічних форм, яка склалася історично.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ КРИТЕРІЇВ ПАРАПСОРІАЗУ НА ОСНОВІ ВИВЧЕННЯ МОРФОЛОГІЧНИХ, ІМУНОЛОГІЧНИХ ТА БІОХІМІЧНИХ ЗМІН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок