Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРИШАРОВА ЗБІРНО-МОНОЛІТНА КОНСТРУКЦІЯ КУПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

ТРИШАРОВА ЗБІРНО-МОНОЛІТНА КОНСТРУКЦІЯ КУПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Назва:
ТРИШАРОВА ЗБІРНО-МОНОЛІТНА КОНСТРУКЦІЯ КУПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,88 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Болдар Олена Леонідівна
УДК 624.074
ТРИШАРОВА ЗБІРНО-МОНОЛІТНА КОНСТРУКЦІЯ
КУПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському зональному науково-дослідному і проектному інституті по цивільному будівництву (ВАТ "КиївЗНДІЕП") Держбуду України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Волга Володимир Семенович,
ВАТ "КиївЗНДІЕП", керівник центру експериментального
проектування, будівництва і інвестицій.

Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шмуклер Валерій Самуїлович, Харківська державна академія міського господарства, професор кафедри будівельних конструкцій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Максименко Валерій Петрович, Державний науково-дослідний інститут автоматизованих систем в будівництві, старший науковий співробітник відділу інформаційних технологій розрахунку несучих конструкцій будівель та споруд.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ огороджувальних конструкцій будівель та споруд, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться 11 червня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий 6 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., с.н.с. Кобієв В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішим завданням будівельної науки і практики є створення ефективних і швидкозводимих конструкцій. Як відомо, вищою архітектурною формою покриттів будівель і споруд є куполи. З їхньою допомогою створюється повна єдність зовнішнього простору і внутрішнього об’єму конструкції. Купола вінчають більшість культових будинків і споруд практично всіх релігійних конфесій. Однак в умовах, що створилися в Україні, будівництво куполів проводиться без належного індустріального і нормативного забезпечення.
При зведенні куполів переважає використання стержневих конструкцій з металу і дерева і куполів-оболонок з залізобетону, армоцементу та ін. Якщо забезпечена надійна спільна робота каркаса і огороджуючих конструкцій, то стержневі куполи розглядають як оболонки. До такого типу куполів відносяться конструкції архітектурно-конструктивно-технологічної системи (АКТС) “ГІТОР”, розробленої в КиївЗНДІЕПі, які складаються з ребристо-кільцевого каркаса, розташованого на ньому плитного утеплювача і двох огороджуючих шарів гіпсобетону, що наносяться методом торкретування. Високі екологічні, технічні й експлуатаційні властивості матеріалів на гіпсових в'яжучих (легкість, міцність, вогнестійкість, здатність підтримувати оптимальний волого-повітряний режим), а також наявність великих сировинних ресурсів, роблять ефективним застосування гіпсу як в огороджуючих, так і в несучих конструкціях. Недоліками гіпсу є несумісність зі сталлю, що кородує в ньому навіть при захисті її цинком, а також зниження міцності гіпсу при зволоженні. Через це в конструкціях АКТС “ГІТОР” виникають складності по забезпеченню надійного зв'язку між зовнішнім і внутрішнім монолітними шарами гіпсобетону і зі сталевим каркасом. У зв'язку з цим, в роботі запропонована тришарова конструкція купола, у якій внутрішній монолітний шар замінений збірним шаром з будь-якого листового матеріалу, наприклад, із гіпсокартонних листів (ГКЛ), азбестоцементу, фанери і т.п., з’єднаного з плитним утеплювачем із мінеральної вати, пінополістиролу та ін. При зведенні монолітного шару збірна частина купола підтримується знімним тросо-кільцевим оснащенням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТРИШАРОВА ЗБІРНО-МОНОЛІТНА КОНСТРУКЦІЯ КУПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок