Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯТТЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯТТЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯТТЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,02 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 658.152
ЛЕПЕЙКО ТЕТЯНА ІВАНІВНА
УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯТТЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна
Харківський державний економічний університет,
завідувач кафедри бізнесу і підприємництва.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Макогон Юрій Володимирович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри міжнародної економіки;
доктор економічних наук, професор
Мельник Леонід Григорович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри економіки;
доктор економічних наук, професор
Семеняк Інна Володимирівна,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
завідувач кафедри маркетингу.
Провідна установа – Східно–Український національний університет (м. Луганськ) Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту.
Захист відбудеться "20" лютого 2003 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01 у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-А.
Автореферат розісланий "18 " січня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.С. Дороніна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний етап трансформації економіки України передбачає реформування усіх сфер господарського комплексу країни, особливе місце в якому займає сфера фінансових відносин, де спостерігається найбільше відставання у становленні відповідної інфраструктури.
У наукових дослідженнях системи фінансового менеджменту є проблеми, які й досі не досліджено, перш за все, це стосується проблеми прийняття ефективних рішень. Для її розв’язання необхідна розробка адекватного категоріального базису, технологій, процедур, а також добір і обґрунтування системи конструктивних принципів, методів, моделей та інструментів прийняття інвестиційних рішень в умовах невизначеності зовнішнього ринкового середовища. Це дозволить перевести стихійний розвиток фінансового ринку і таких його сегментів як ринок цінних паперів у науково керований, що сприятиме стабілізації загальної ситуації в економіці. Ефективна поточна діяльність та розвиток господарюючих суб'єктів головним чином залежать від наявності достатньої кількості фінансових ресурсів. Головним джерелом їхнього залучення в ринкових умовах має стати ринок цінних паперів, розбудова якого дозволить забезпечити вихід підприємств з ситуацій фінансової нестабільності та банкрутства.
Тому інвестування в фінансові активи на сучасному етапі трансформації економіки України стає однією з важливих сфер роботи підприємств, а від їхнього вміння використовувати сучасну методологію прийняття рішень на ринку цінних паперів головним чином залежить вартість ресурсів, що залучаються та ризик, яких супроводжує поточну діяльність.
Вище зазначене свідчить про актуальність проблеми адаптації механізмів та методів прийняття інвестиційних рішень в системі фінансового менеджменту до умов сучасної української економіки.
Актуальність теми. Питання методології та інструментарію фінансового менеджменту і методології прийняття рішень, що розроблені в працях західних учених – Г.Александера, В.Бансала, Г.Бірмана, Ю.Бригхема, М.Бромвича, Дж.Бейлі, Дж.К. Ван Хорна, Л.Дж. Гітмана, М.Джонка, Х.Марковіца, Дж.Маршалла, М.Міллера, Ф.Модильяні, Д.Норткотта, Дж. О'Брайена, Т.Райса, Р. Рола, С. Росса, Р. Холта, У. Шарпа та інших. У цьому ж напрямку багато було зроблено такими українськими та російськими вченими як Алексєєв М.Ю., Альохін Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯТТЯМ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок